Ощадбанк та компанія MasterCard представляють додаткові привілеї під час Cosmopolitan Shopping Night у містах України

Ощадбанк та міжнародна платіжна система MasterCard надають можливість своїм клієнтам здійснити найвигідніші покупки під час Cosmopolitan Shopping Night.

Сosmopolitan Shopping Night – це незвичайний проект, який найближчим часом відбуватиметься в містах України вночі. Під час акції магазини, розташовані в ТРЦ – учасниках акції, порадують клієнтів подарунками та надаватимуть знижки до 50% на нові колекції.

Держателям карток MasterCard або Maestro, емітованих Ощадбанком, надається можливість вигідно здійснити покупки та отримати подарункив ході цієї акції. Зокрема, при розрахунку карткою під час акції Сosmopolitan Shopping Night у ніч з 27 на 28 вересня у ТРЦ Sky Mall (м. Київ, проспект генерала Ватутіна, 2Т) та в ніч з 4 на 5 жовтня у ТРЦ Sea Mall (м. Севастополь, просп. генерала Острякова, 260) клієнти Ощадбанку отримають додаткові 5% знижки в магазинах з поміткою «+5% з MasterCard/Maestro».

Усі покупці, які здійснять розрахунок за допомогою картки MasterCard або Maestro, візьмуть участь у розіграші цінних призів (косметичних наборів, сумок, футболок, аксесуарів), для чого їм буде запропоновано заповнити спеціальні купони, а перші 120 покупців, які пред’являть чек промоутеру MasterCard, гарантовано отримають подарунки: косметички Vichy та сумки Cosmopolitan.

Клієнтам Ощадбанку повсякчас надаються ексклюзивні привілеї та найкращі умови для вигідного шопінгу.

Прес-служба Ощадбанку 

25.09.2013

інші пропозиції