Запорізьке обласне управління Ощадбанку - активний учасник заходів НАБУ

Запорізьке обласне управління Ощадбанку у вересні п.р. брало активну участь у заходах Незалежної асоціації банків України, які проводились в рамках таких проектів, як «Підвищення фінансової грамотності населення України» та «Всесвітній день заощаджень».

11 вересня НАБУ спільно із Запорізьким обласним управлінням Ощадбанку в рамках всеукраїнського медіа-туру з підвищення рівня фінансової грамотності населення провели тренінги на теми: «Особливості ведення господарського обліку суб'єктами мікро- та малого бізнесу» й «Управління фінансами» для співробітників банку та для підприємців відповідно.

Відвідувачам тренінгів було презентовано систему управлінського обліку, що використовується суб'єктами мікро- та малого бізнесу, основні інструменти фінансової оцінки бізнес-діяльності на основі управлінської звітності, а також розкрито значення правильного ведення управлінського обліку. Тренінги проводились із залученням консультантів IPC - International Project Consult GmbH.

Після цього для учнів однієї з місцевих шкіл у відділенні Ощадбанку був проведений день відкритих дверей, який був присвячений темі збереження коштів та особистого бюджету. Під час заходу діти отримали вичерпну відповідь на запитання: «Звідки беруться гроші?» та корисну інформацію щодо заощаджень та складання особистого бюджету.

Безперечно, проведення таких заходів значно пришвидшує зростання фінансової грамотності населення. Якщо з дитинства знати ціну грошам і вчитися правильно ними розпоряджатися, то в майбутньому це принесе свої плоди, адже для сучасного підприємця уміле управління фінансами є запорукою успіху.

Прес-служба Ощадбанку

23.09.2013

інші пропозиції