Нові привілеї для клієнтів Ощадбанку за програмою MasterCard SELECTIVE

Держателі преміальних карток MasterCard від Ощадбанку отримають ще більше привілеїв і знижок від нових партнерів програми MasterCard SELECTIVE.

MasterCard SELECTIVE – унікальна програма для держателів преміальних платіжних карток. Держателі таких карток MasterCard від Ощадбанку, як MasterCard Gold Selective/Debit MasterCard Gold Selective та MasterCard Platinum Selective/Debit MasterCard Platinum Selective, отримають додаткові привілеї, які підкреслять їхній статус та індивідуальність.

До програми MasterCard SELECTIVE долучилися нові партнери. Відтепер клієнти Ощадбанку – держателі преміальних карток MasterCard мають можливість скористатися знижками від таких закладів:

Ресторан-караоке Аmber. На гостей закладу чекають страви кращих ресторанів Італії, Франції та Японії, вишуканий інтер’єр та VIP-зала. Адреса: м. Київ, бульв. Лесі Українки, 30-А.

Ресторан «Веранда на Дніпрі» пропонує комфортний заміський відпочинок у центрі столиці. В меню – страви середземноморської, французької, російської та японської кухні. Адреса: м. Київ, Набережне шосе, парк ім. Примакова.

Ресторан «Нобу». Особливість меню цього азіатського ресторану – свіжі сміливі поєднання та багата палітра спецій і соусів, які додають стравам яскравих смакових відтінків. Адреса: м. Київ, вул. Шота Руставелі, 12.

Ресторан «Скатерть-Самобранка», розташований у мальовничій затоці Дніпра, втілює всі найкращі риси слов’янської гостинності. Адреса: м. Київ, вул. Богатирська, 26-А.

Знижки від ресторанів для клієнтів Ощадбанку становлять 15% для держателів карток MasterCard Gold та 20% для держателів MasterCard Platinum.

Крім того, з вересня 2013 року ресторани мережі «Козирна Карта» - учасники програми надають держателям карток MasterCard SELECTIVE від Ощадбанку козирну картку зі знижкою 15%.

Київський гольф-клуб GolfStream. Здоровий та стильний відпочинок за містом – це гольф! Адреса: Київська обл., Макарівський р-н, Гривньовське шосе, с. Гавронщина.

На держателів карток MasterCard SELECTIVE від Ощадбанку чекають особливі привілеї у вигляді додаткового кошику м’ячів для тренування на Putting&Chipping Grees, Driving Range.

Фітнес-центр Fresh, розташований на території п’ятизіркової «Донбас Арени», – величезний спортивно-оздоровчий комплекс, оснащений найбільш сучасним устаткуванням. Адреса: м. Донецьк, вул. Челюскінців, 189-Е.

Знижка на річну картку Fresh для держателів картокMasterCard SELECTIVE від Ощадбанку становить 10%.

Ставши держателем платіжної картки MasterCard SELECTIVE, клієнт Ощадбанку занурюється в безмежний світ переваг та привілеїв.

Усі пропозиції для держателів карток від Ощадбанку діють до 1 квітня 2014 року. Більш детальну інформацію щодо пропозицій та знижок, які надають партнери програми, можна дізнатися на Інтернет-сторінці: http://www.mastercard.com/ua/personal/uk/specialoffers/selective/index.html


Прес-служба Ощадбанку

23.09.2013

інші пропозиції