Новини

8 банківських продуктів Ощадбанку найкращі на ринку - Prostobank Awards

За результатами 2020 року Ощадбанк зміцнив позиції у щорічному дослідженні Prostobank Awards від компанії «Простобанк Консалтинг» та отримав найбільшу

У відділеннях Ощадбанку подано більше 1000 заявок на підключення газопостачання від ГК «Нафтогаз України»

Протягом двох днів з моменту запуску послуги з підключення газопостачання від ГК «Нафтогаз України» понад 1000 побутових споживачів подали відповідні заявки у відділеннях Ощадбанку.

У 2020 році Ощадбанк надав 4 млрд грн роздрібних кредитів

У 2020 році Ощадбанк встановив власний рекорд з роздрібного кредитування, надавши понад 4 млрд грн кредитів приватним клієнтам. Загальний обсяг кредитного портфеля фізосіб перевищив 12,3 млрд грн.

З 18 січня підключитись до ГК «Нафтогаз України» можна у відділеннях Ощадбанку

З 18 січня відділення Ощадбанку розпочинають приймання заявок та документів від побутових споживачів на підключення газопостачання від ГК «Нафтогаз України».

Замість реквізитів картки – токен: Ощадбанк посилює безпеку онлайн-платежів для клієнтів

Ощадбанк розпочинає використовувати Visa Token Service (VTS) – рішення,

Ощадбанк та BookChef вчать українців краще розбиратись у мистецтві

Завдяки підтримці Ощадбанку видавництво BookChef видало дві популярні у всьому світі книги: «Ключові моменти в мистецтві» Лі Чешира та «Як розглядати картини» Сьюзен Вудфорд. Першу книгу присвячено опису 50 ключових історичних подій у сфері живопису.

Платежі картками Ощадбанку в Інтернеті стали ще безпечнішими

Ощадбанк запустив новий стандарт безпеки EMV (Europay, Mastercard та Visa) 3D-Secure 2.0, що значно підвищує безпеку користування платіжними картками Mastercard

Ощадбанк визнано кращим іпотечним банком України за версією Global Banking & Finance Awards 2020

Ощадбанк переміг у номінації «Кращий іпотечний банк України» (Best Mortgage Bank Ukraine 2020) у рамках міжнародної премії

З середини січня у відділеннях Ощадбанку можна буде укласти договір про газопостачання з ГК «Нафтогаз України»

Змінити існуючого постачальника газу на ГК «Нафтогаз України» починаючи з середини січня 2021 року можна буде у відділеннях Ощадбанку. Державний постачальник пропонує вигідні ціни, які сприятимуть суттєвій економії на блакитному паливі для клієнтів.