Новини

П’ять банківських продуктів Ощадбанку серед найкращих на ринку – Prostobank Awards

За результатами другого кварталу 2021 року п’ять продуктів Ощаду для фізичних осіб та бізнесу визнано кращими в рамках Prostobank Awards.

З початку року Ощадбанк видав 2 млрд грн автокредитів

З початку 2021 року Ощадбанк видав 2 млрд грн кредитів на придбання авто – нових та вживаних. Це найкращий показник серед українських банків. Такого результату вдалось досягти завдяки зручному процесу отримання позик та великій кількості партнерських програм, що значно здешевлюють обслуговування автокредитів.

Приріст кредитного портфеля ММСБ Ощадбанку з початку року перевищив 2 млрд грн

З початку 2021 року кредитний портфель мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) Ощадбанку зріс більш ніж на 2 млрд грн та становить 7,7 млрд грн.

Відсьогодні голосовий помічник Софія зробить обслуговування в контакт-центрі Ощадбанку більш комфортним

Голосовий помічник з автоматичною системою розпізнавання мови відтепер допомагатиме отримати інформаційні послуги клієнтам, які звертаються до Контакт-центру Ощаду. На всі вхідні дзвінки відповідає голосовий помічник Софія. Вона швидко вирішить актуальні питання, а за потреби з'єднає з фахівцем.

Відвідувачі Atlas Weekend 2021 витратили понад 46 мільйонів гривень за допомогою терміналів Ощадбанку

Близько 600 терміналів, 114 торговців, майже 270 тисяч транcакцій та понад 46 мільйонів гривень cashless-платежів – такими є основні результати Ощадбанку на найбільшому фестивалі Східної Європи A

Клієнти Ощадбанку зможуть використовувати годинник SwatchPAY! як платіжний засіб

Ощадбанк у співпраці з Mastercard і швейцарським брендом годинників Swatch запускають в Україні безконтактні оплати за допомогою сервісу SwatchPAY! Відтепер держателі карток Mastercard від Ощаду зможуть оплачувати покупки годинником SwatchPAY!

У першому півріччі 2021 року операційний прибуток Ощадбанку становить 3,3 млрд грн, чистий прибуток 513 млн грн

Операційний прибуток Ощадбанку (без урахування торгового результату) в першому півріччі 2021 року становить 3,3 млрд грн. Це найбільша сума такого прибутку, яку колись отримував банк за перші шість місяців року.

Ощадбанк відкрив у Лисичанську друге в Луганській області інклюзивне відділення

Лисичанськ став другим після Сєверодонецька містом у Луганській області, де Ощадбанк відкрив інклюзивне відділення, адаптоване для комфортного обслуговування всіх клієнтів, у тому числі з порушеннями зору, слуху та опорно-рухового апарату.

Ощадбанк та Фонд гарантування вкладів координуватимуть спільні дії щодо приєднання банку до ФГВФО

Фонд гарантування вкладів та Ощадбанк домовились про координацію дій при набутті банком статусу учасника ФГВФО. Відповідний меморандум підписали 14 липня 2021 року директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів Світлана Рекрут та голова правління Ощадбанку Сергій Наумов.