Новини

Шість банківських продуктів Ощадбанку є найкращими на ринку – Prostobank Awards

За результатами першого кварталу 2021 року шість продуктів Ощаду для фізичних осіб та бізнесу визнано найкращими в рамках Prostobank Awards.

Результати Ощадбанку в першому кварталі 2021 року: операційний прибуток 2,1 млрд грн, чистий прибуток 252 млн грн

Ощадбанк продемонстрував суттєве покращення операційних результатів у першому кварталі 2021 року. Так, операційний прибуток становить 2,1 млрд грн, що на 2,3 млрд грн більше ніж у відповідному кварталі минулого року.

Ощадбанк дякує правоохоронцям Дніпропетровщини за розкриття пограбування банкомату

Подяки від Ощадбанку отримали вчора правоохоронці Дніпропетровської області за розкриття пограбування банкомату, яке сталося 15 березня у м. Підгородньому.

Приєднання Ощадбанку до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб не несе принципових змін для клієнтів

Вчора Кабінет Міністрів України схвалив законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо набуття акціонерним товариством «Державний ощадний банк України» статусу учасника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб». Надалі цей проект розглядатиме Верховна Рада України.

Ощадбанк розпочав приймання заявок на пільгові кредити для енергомодернізації житла від ОСББ за програмою «Енергодім»

За допомогою програми «Енергодім» Ощадбанк планує профінансувати у 2021 році понад 100 ОСББ.

Кількість клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку сягнула 200 тисяч

Двісті тисяч клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) залучено на обслуговування до Ощадбанку – про досягнення цієї цифри департамент ММСБ відзвітував на початку квітня.

Спільна заява Ощадбанку, ПриватБанку та Райффайзен Банку Аваль

У зв’язку з розглядом Верховною Радою України пропозицій щодо законопроектів, якими передбачається застосування адміністративних обмежень розміру комісії для торговців за еквайринг та розміру міжбанківських комісій (інтерчейндж), найбільші банки України, що працюють у сфері еквайрингу, а саме  

Ощадбанк оскаржить рішення паризького апеляційного суду у справі проти Російської Федерації

Як стало відомо, сьогодні паризький апеляційний суд відхилив Рішення Міжнародного Трибуналу від 26 листопада 2018 року у справі Ощадбанку проти Російської Федерації щодо відшкодування втрат у Криму, спричинених анексією півострова.

Портфель мікрокредитів Ощадбанку сягнув 1 млрд грн

Понад 2500 клієнтів зі сфери мікробізнесу скористалися кредитними продуктами Ощадбанку на загальну суму 1 млрд грн. Тільки за кризовий 2020 рік цей обсяг зріс на 484,3 млн грн. Переважна більшість клієнтів у цьому портфелі – це фізичні особи-підприємці.