Новини

Ощадбанк реалізував один із найбільших своїх непрофільних активів

Компанія Dragon Capital Investments Limited, яка входить до групи компаній Dragon Capital, завершила операцію з придбання логістичного комплексу «Арктика» у Ощадбанку.

Visa та Ощадбанк запроваджують безконтактну систему оплати проїзду в електротранспорті Чернівців

13 лютого 2019 року в Чернівцях Visa та Ощадбанк запустили систему оплати проїзду в тролейбусах за допомогою безконтактних платіжних карток і NFC-пристроїв на мобільних терміналах 

Проїзд у київській міській електричці відтепер можна оплатити безконтактно

Завдяки Mastercard та Ощадбанку розрахуватись за проїзд у міській електричці Києва можна ще швидше та зручніше — 16 турнікетів оснащено технологією безконтактної оплати. 

Ощадбанк увійшов до ТОП-3 найкращих банків з Private Banking у рейтингу журналу Euromoney

Ощадбанк визнано одним з найкращих банків України на ринку Private Banking у традиційному дослідженні міжнародного фінансового журналу Euromoney – Private Banking and Wealth Management. Банк відзначено в номінації Best Private Banking Services Overall.

Ощадбанк завершив процедуру фінансової реструктуризації компаній, що входять до групи «Укрлендфармінг» та «Авангард»

04 лютого 2019 року завершилась процедура фінансової реструктуризації в рамках Закону України «Про фінансову реструктуризацію» компаній, що входять до групи «Укрлендфармінг» та «Авангард», залученим кредитором за якою виступав Ощадбанк.

Кредитні продукти Ощадбанку визнано найкращими у 2018 році

Одразу чотири кредитних продукти Ощадбанку для фізичних осіб і для клієнтів малого та середнього бізнесу визнано найкращими у 2018 році в рамках дослідження Prostobank Awards.

Івано-Франківськ впроваджує безконтактну систему оплати проїзду в муніципальному транспорті від Visa та Ощадбанку

31 січня 2019 року в Івано-Франківську Visa та Ощадбанк запустили систему оплати проїзду в міському наземному транспорті за допомогою безконтактних платіжних карток і NFC-пристроїв на мобільних терміналах

Ощадбанк сплатив майже 3 млрд. грн. податків до держбюджету

Ощадбанк залишається одним з найбільших платників податків банківського сектора. Сума, на яку банк сплатив податків, зборів та обов’язкових платежів за 2018 рік, порівняно з попереднім роком збільшилась та становить 2 927 млн. грн.

Всі сервіси SWIFT gpi – лише в Ощадбанку

Ощадбанк завершив підключення всіх існуючих сервісів SWIFT gpi. На сьогодні Ощадбанк залишається єдиним банком в Україні, який використовує глобальну технологію SWIFT gpi при здійсненні транскордонних розрахунків