Ми готові до відпустки! Безкоштовний Fast Line в Борисполі по Visa Infinite!

Клієнтам Ощадбанку – користувачам преміальних карток Visa Infinite разом із безкоштовним доступом у будь-який із 1000 бізнес-залів LoungeKey аеропортів світу тепер доступний ще й безкоштовний Fast Line в міжнародному аеропорті «Бориспіль»!

visa

Дана можливість стала доступною завдяки підтримці міжнародної платіжної системи Visa. Сервіс Fast Line доступний користувачам карток Visa Infinite Ощадбанку у терміналі D аеропорту «Бориспіль» і надає такі переваги під час подорожей:

  • якщо виліт:

- реєстрація на виділеній стійці №48 для міжнародних рейсів та здача багажу.

Нагадуємо, що користувачі Visa Infinite можуть упакувати 2 одиниці багажу на рік безкоштовно;

- прискорене проходження контролю авіаційної безпеки та паспортного контролю;

  • якщо прилетіли:

- прискорене проходження паспортного контролю.

Щоб скористатись сервісом, слід підійти до стійки №48 у залі вильоту терміналу D аеропорту «Бориспіль». Після прильоту необхідно звернутись до працівників у зоні прикордонного контролю (вивіска Fast Line).

Безкоштовним сервісом по Visa Infinite можна скористатись не частіше одного разу на 12 годин за умови особистого пред’явлення картки Visa Infinite держателем та успішної її перевірки. Докладніше про інші моменти користування сервісом перейдіть за посиланням.

Починаючи з 01.08.2019 сервіс надаватиметься за умови наявності торгових операцій по картці. Інформацію про впровадження такої перевірки буде розміщено на офіційному сайті платіжної системи Visa www.visa.com.ua.

Пропозиція безкоштовного Fast Line по Visa Infinite не обмежена в терміні дії.

Користуйтесь преміальними картками Visa Infinite Ощадбанку та отримайте виключний сервіс і найкращі пропозиції від наших партнерів. Не маєте картки? Замовляйте просто зараз.

03.06.2019