До свят - безкоштовний вхід в бізнес-зал терміналу F міжнародного аеропорту «Бориспіль»!

За підтримки платіжної системи Mastercard, клієнти Ощадбанку із преміальними картками Mastercard Platinum, Mastercard Debit Platinum та Mastercard World Elite від сьогодні можуть користуватись новим бізнес-залом в терміналі F аеропорту «Бориспіль» - безкоштовно! Бізнес - зал розміщено на 2 поверсі.

 

Відкриття нового безкоштовного бізнес-залу на території терміналу F аеропорту «Бориспіль» став гарним доповненням до вже діючих привілеїв Mastercard в аеропортах

безкоштовний вхід в бізнес-зал терміналу F міжнародного аеропорту «Бориспіль»

Щоб скористатись бізнес-залом потрібно:

1. Мати картку Mastercard Platinum, Mastercard Debit Platinum або Mastercard World Elite від Ощадбанку. Не маєте картки – її можна замовити просто зараз.

2. Розраховуватись карткою в торговельній мережі або Інтернеті на суму не менше 3 тис. грн (або еквівалент) за останні 30 +5 днів до подорожі (останні 5 днів та вихідні перед вильотом не враховуються).

Якщо картку випущено менше ніж місяць тому, працює welcome-період, транзакції не аналізуються і можна скористатись послугами без додаткових умов.

3. Надати картку працівнику бізнес-зали, ввести PIN-код.  На рахунку тимчасово блокується 1 грн.

 

Перевірити доступність сервісів в аеропортах по картці можна через Mastercard Concierge 

 

На цьому приємні новини для користувачів преміальних карток в аеропортах не закінчуються! Слідкуйте за новинами на офіційному сайті Ощадбанку та скоро дізнаєтесь про нові привілеї, які чекають на користувачів преміальних карток Mastercard Ощадбанк в аеропортах уже в липні!

 

25.04.2019