Тимчасові зміни в роботі сервісу MyDutyFree

У магазинах безмитної торгівлі Duty Free користувачі преміальних карток Mastercard від Ощадбанку при розрахунку за товари отримують знижку 15%, скориставшись послугою попереднього замовлення. Пропозиціє діє за підтримки платіжної системи.

акция

Для отримання знижки на покупки по картці Mastercard від Ощадбанку слід не менш ніж за годину перед вильотом оформити замовлення через офіційний сайт mydutyfree.net або через мобільний додаток MyDutyFree (роботу додатку обмежено в період з 01.10.2019 по 30.11.2019) та ввести промо-код MCPREMIUM. Знижка застосовується під час оплати замовлення на касі карткою Mastercard Gold, Mastercard World, Mastercard Platinum, Mastercard World Elite та Mastercard Corporate від Ощадбанку.

Попередньо замовлені товари можна забрати в магазинах безмитної торгівлі аеропортів «Бориспіль», «Київ» (Жуляни), «Одеса» та «Бакинський міжнародний аеропорт імені Гейдара Алієва».

Акція в Duty Free діє до 31.12.2019.

Докладніше про умови – на сайті.

На цьому пропозиції в аеропортах для користувачів карток Mastercard від Ощадбанку не закінчуються. Для них працюють додаткові сервіси – безкоштовний Fast Line на виліт та після прильоту, безкоштовний доступ до бізнес-залів Mastercard в аеропортах України та за кордоном. Дізнатись про привілеї можна на офіційних сайтах www.oschadbank.ua/ua та  www.mastercard.ua.

08.10.2019