Програма Mastercard Більше повернулась з відпустки

Грандіозне оновлення програми Mastercard Більше! Відтепер держателям карток Mastercard від Ощаду доступно ще більше унікальних пропозицій, крутих акцій та безцінних подарунків.

Нагадуємо, Mastercard Більше – це бонусна програма, учасники якої отримують бали за оплати від 50 грн карткою Mastercard від Ощаду. Накопичені бали можна обміняти на пропозиції у власному кабінеті Mastercard Більше.

Mastercard Більше

Як стати учасником програми?

Все просто! Потрібно лише зареєструвати свою картку Mastercard у програмі.

Важливо! Якщо ви були зареєстровані в програмі до перезавантаження, слід пройти процедуру заново.

Якщо картка раніше брала участь у Mastercard Більше, накопичені бали (в тому числі за період відпустки цієї програми) будуть відображатись в особистому кабінеті.

За що та яку кількість балів можна отримати?

Ви отримуєте 1 бал за 1 оплату від 50 грн карткою Mastercard від Ощаду. Також отримуєте 1 бал за оплату проїзду в громадському транспорті (Київський метрополітен, швидкісний трамвай і фунікулер), якщо сплатили безконтактною карткою Mastercard від Ощаду через брендований турнікет Mastercard. А за одну безконтактну оплату від 50 грн, здійснену за допомогою NFC-технології з використанням смартфона чи смарт-годинника, ви отримуєте 2 бали.

Додаткові бали нараховуються при реєстрації першої картки — 10 балів, при підключенні електронної пошти — 5 балів та 10 балів за кожного друга, який зареєструється в програмі за вашим посиланням. Для цього заходьте на сайт та шеріть його у Facebook.

Готуйтесь до приємних несподіванок із колесом сюрпризів.

Деталі ТУТ

17.06.2020