«Магія існує. Побачте самі.» - розіграш квитків на шоу CRYSTAL легендарного Cirque du Soleil серед учасників програми винагород Mastercard

Замовляйте спеціальну пропозицію в каталозі Програми винагород Mastercard за 10 балі та автоматично ставайте учасниками розіграшу. 
Перші п’ять переможців отримають 5 пар VIP-квитків на шоу CRYSTAL разом з туром за лаштунки. Вони матимуть змогу підняти завісу таємничості, яка огортає кожну виставу легендарного Cirque du Soleil, і побачити на власні очі, як твориться циркова магія.
А наступні 10 щасливчиків отримають квитки для двох на це неймовірне шоу від Cirque du Soleil.
Більше замовлених спеціальних пропозицій – більше шансів стати переможцем! 

акція


Нагадуємо, для користувачів платіжних карток Mastercard від Ощадбанку діють два каталоги Програми винагород Mastercard: 
‐    каталог «Подарунки у твоєму стилі» для користувачів преміальних карток World Mastercard, World Debit Mastercard, Platinum Mastercard, Platinum Debit Mastercard та Mastercard World Elite; 
‐    каталог «Подарунки навіть там, де не очікуєш» для користувачів зарплатних карток Mastercard від Ощадбанку, включених до програми (Укрзалізниця та інші), та користувачів муніципальних карток Mastercard від Ощадбанку (Київ, Львів, Чернівці, Чернігів, Мукачево тощо).

Акція діє з 10 січня по 05 лютого 2020 року включно   
Офіційні правила акції

Якщо ви ще не маєте платіжної картки Mastercard, яка бере участь у Програмі винагород Mastercard «Подарунки у твоєму стилі», – замовляйте її тут і зараз на сайті або в найближчому відділенні Ощадбанку!
 

13.01.2020