Гоу-гоу-гоу! Але-але-але! Акція з розіграшем подорожі на фінал Ліги Чемпіонів UEFA 2020!

Зустрічайте нову порцію добрих новин для клієнтів Ощадбанку - фанатів футболу. За підтримки Mastercard серед клієнтів Ощадбанку проводиться акція «Вирушайте на UEFA Champions League Final Istanbul 2020 з Програмою винагород Mastercard». Для участі в акції достатньо замовити спеціальну пропозицію вартістю 0 балів з інтернет-каталогу Програми винагород Mastercard та здійснити оплату покупки на суму не менше 1 грн платіжною карткою Mastercard від Ощадбанку. 

акція

Фінал 65-го сезону головного турніру серед європейських футбольних клубів під егідою UEFA, на який розігрується подорож на двох, відбудеться 30.05.2020 у Стамбулі. До подорожі включаються не лише два квитки на футбольний матч II категорії, а й авіапереліт, проживання в готелі та трансфер.

Подорож відбудеться з 29.05.2020 по 31.05.2020. Результати розіграшу будуть оприлюднені до 24.04.2020 на сайті Програми. 

Нагадуємо, для користувачів платіжних карток Mastercard від Ощадбанку діють два каталоги Програми винагород Mastercard: 

  • каталог «Подарунки у твоєму стилі» для користувачів преміальних карток World Mastercard, World Debit Mastercard, Platinum Mastercard, Platinum Debit Mastercard та Mastercard World Elite; 
  • каталог «Подарунки навіть там, де не очікуєш» для користувачів зарплатних карток Mastercard від Ощадбанку, включених до програми (Укрзалізниця та інші), та користувачів муніципальних карток Mastercard від Ощадбанку (Київ, Львів, Чернівці, Чернігів, Мукачево тощо).

Акція триває з 15.02.2020 по 15.04.2020.

Докладніше про умови акції – в офіційних правилах.

Не маєте картки?  Не зволікайте! Оформлюйте преміальну картку Mastercard від Ощадбанку, користуйтесь зручними сервісами та вже в травні переконайтесь, що мрії здійснюються!

14.02.2020