Das ist gut! Розігрується подорож на Берлінський кінофестиваль!

У столиці Німеччини 20 лютого стартує 70-й Берлінський кінофестиваль. Берлінале – четвертий фестиваль в Європі по значимості. Цікаві факти: 

•    Фестиваль наступного року буде ювілейним – йому виповнюється 70 років 
•    Фестиваль проводиться щорічно в лютому з 1978 року. До цього проводився влітку
•    Головний приз фестивалю – золотий ведмідь, який є геральдичним символом Берліна
•    За останні 18 років вручено 164 нагороди, продано 5 млн квитків, відбулось 7000 показів

А ще серед гостей фестивалю 2020 року будуть і клієнти Ощадбанку! Це стало можливим завдяки акції «Побачте світ у новому ракурсі!» в програмі винагород Mastercard, яка проводиться за підтримки МПС Mastercard. Нагадуємо, користувачі преміальних платіжних карток Mastercard World, Debit World, Platinum, Debit Platinum та World Elite Ощадбанку користуються програмою винагород Mastercard, каталог «Подарунки у твоєму стилі». 

Для участі в акції достатньо замовити спеціальну пропозицію «Берлінале 2019» вартістю 0 балів з Інтернет-каталогу Програми та розраховуватись преміальною карткою Mastercard Ощадбанку, включаючи токен Apple Pay, Google Pay, в торговій мережі та Інтернеті на суму від 1 грн. Кожна оплата – це шанс виграти подорож на двох до Берліна на міжнародний кінофестиваль «Берлінале» на три дні!

До подорожі, яка триватиме з 27.02.2020 по 29.02.2020, включаються не лише квитки на відвідування прем’єрного показу фільму фестивалю, а й авіапереліт в обидва напрямки, проживання в готелі, харчування, трансфер, вечеря в ресторані, екскурсія за лаштунки фестивалю.

акція

Акція триває з 15.11.2019 по 15.01.2020.
Докладніше про умови акції – в офіційних правилах.
Результати розіграшу буде оприлюднено 27.01.2020 на сайті.

Акція стартує 15 листопада. Заходьте в особистий кабінет програми, замовляйте пропозицію та користуйтесь преміальною карткою Mastercard Ощадбанку, роблячи покупки! Якщо ви ще не маєте преміальної картки Mastercard від Ощадбанку, замовляйте її зараз на сайті або в найближчому відділенні Ощадбанку!

14.11.2019