Акція «Вирушайте на Одеський міжнародний кінофестиваль 2019 разом з Mastercard»

Одеський міжнародний кінофестиваль – один з найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європі, який щорічно проходить у кінематографічній столиці України.

Завдяки акції «Вирушайте на Одеський міжнародний кінофестиваль 2019 разом з Mastercard» у Mastercard Більше Black кожен користувач платіжної картки Mastercard Platinum, Debit Platinum та World Elite від Ощадбанку має шанс виграти подорож на двох на Одеський міжнародний кінофестиваль на три дні!

mastercard

Для участі в акції достатньо бути зареєстрованим учасником Mastercard Більше Black або зареєструватись у програмі на сайті, знайти в каталогу відповідну пропозицію та обміняти 10 балів на участь в акції.

Більша кількість обміняних балів – більше шансів на виграш подорожі на кінофестиваль!

В акції розігрується подорож на двох осіб на 10-й міжнародний Одеський кінофестиваль на три дні в період з 12 по 14 липня 2019 року, до якої крім квитків в обидва напрямки входить проживання в готелі Frapolli 21, квитки на церемонію відкриття та  бюті-послуги.

Результати розіграшу будуть відомі 03 липня 2019 року.

 

Акція діє з 05.06.2019 по 01.07.2019 включно.

Деталі – на Mastercard Більше Black та в офіційних правилах.

 

Ощадбанк та Mastercard запрошують клієнтів користуватись преміальними картками, долучатись до спеціальних акцій та пропозицій та вигравати такі приємні призи, як подорож на Одеський кінофестиваль 2019!

05.06.2019