Акція «Почніть з думки про джаз – слухайте серцем у Львові»

Список учасників дев'ятого Міжнародного джазового фестивалю Leopolis Jazz Fest, що відбудеться у Львові з 26 червня по 30 червня 2019 року, просто вражає. На сцені цьогорічного фестивалю виступить всесвітньо відомий піаніст і композитор, володар 22 премій «Греммі» Чік Коріа та вперше в Україні ми почуємо легенду джазової історії, американського музиканта, композитора, аранжувальника, «найліричнішого піаніста нашого часу» Кенні Баррона. На цьому приємні сюрпризи для гостів фестивалю не закінчуються.

Так, завдяки акції з Mastercard «Почніть з думки про джаз – слухайте серцем у Львові» в Mastercard Більше Black кожен користувач платіжної картки Mastercard Platinum, Debit Platinum та World Elite від Ощадбанку має шанс виграти подорож на двох до Львова на фестиваль Leopolis Jazz Fest 2019!

 

Для участі в акції достатньо бути зареєстрованим учасником Mastercard Більше Black або зареєструватись у програмі на сайті, знайти в каталогу відповідну пропозицію та обміняти 10 балів на участь в акції. Більша кількість обміняних балів – більше шансів на виграш подорожі на кінофестиваль!

В акції розігрується три подорожі до Львова (кожна на двох осіб) на фестиваль Leopolis Jazz Fest 2019. Кожна подорож, крім квитків на два дні фестивалю, включає квитки на потяг в обидва напрямки, проживання у Львові з 28.06.2019 по 30.06.2019 у двомісному номері в Grand Hotel, номер Standart Double зі сніданками та обід у ресторації Бачевських. Результати розіграшу будуть відомі 07 червня 2019 року.

Акція діє до 31 травня 2019 року включно.

Деталі – на Mastercard Більше Black та в офіційних правилах.

 

Ощадбанк запрошує клієнтів частіше користуватись платіжними картками, брати участь в акціях і вигравати! До зустічі на Leopolis Jazz Fest 2019!

08.05.2019