Акція «Мільйон причин мріяти з Програмою винагород Mastercard»

На що можна витратити мільйон? Почати свою справу або здійснити подорож навколо світу, допомогти тому, хто потребує допомоги. В будь-якому випадку потрібен мільйон, а ще така чудова акція від Mastercard та Ощадбанку, як «Мільйон причин мріяти з Програмою винагород Mastercard». 

акція

Кожен користувач платіжної картки Mastercard, який в каталогу Програми винагород Mastercard замовить спеціальну пропозицію «1 000 000 гривень» вартістю 0 балів та зробить не менше 10 оплат карткою Mastercard Ощадбанку на будь-яку суму в період дії акції, бере участь у розіграші 1 000 000 гривень. Нагадуємо, для користувачів платіжних карток Mastercard від Ощадбанку діють два каталоги Програми винагород Mastercard:

  • каталог «Подарунки у твоєму стилі» для користувачів преміальних карток World, Debit World, Platinum, Debit Platinum та World Elite Mastercard;
  • каталог «Подарунки навіть там, де не очікуєш» для користувачів зарплатних карток Mastercard від Ощадбанку, включених до програми (Укрзалізниця та інші), та користувачів муніципальних карток Mastercard від Ощадбанку (Київ, Львів, Чернівці, Чернігів, Мукачево тощо).

 

Акція триває з 15 вересня по 15 листопада 2019 року.

Докладніше про умови акції – в офіційних правилах.

Оприлюднення результатів розіграшу 02 грудня 2019 року на сайті

 

Ощадбанк запрошує клієнтів частіше користуватись платіжними картками Mastercard, брати участь в акціях і вигравати!

10.09.2019