Акція «Джаз. Прем’єр. Четвер» для учасників програми Mastercard Більше Black!

Концерт, що пройде у стінах  Premier Palace Hotel Kyiv 23 травня 2019 року, присвячено американській джазовій класиці. Тут звучатимуть свінгові стандарти, балади та блюзи 20-50-х років у супроводі найавторитетнішого джазмена України Олексія Когана.

Кожен користувач платіжної картки Mastercard Platinum, Debit Platinum та World Elite має шанс виграти комплект квитків та відвідати культовий захід завдяки акції «Джаз. Прем’єр. Четвер».

 

aksiya

 

Достатньо бути зареєстрованим учасником Mastercard Більше Black або зареєструватись у програмі на сайті, знайти в каталогу відповідну пропозицію та обміняти 10 балів на участь в акції. Більша кількість обміняних балів – більше шансів на виграш!

Акція триває з 06 по 19 травня 2019 року.

Деталі – в офіційних правилах.

20 травня  2019 року розігруються призи – 6 комплектів квитків на дві особи на концерт американської джазової класики у Premier Palace Hotel Kyiv, який пройде 23 травня 2019 року за адресою: м. Київ, бульв. Т. Шевченка, 5-7.

Користуватись платіжними картками Mastercard від Ощадбанку тепер стає ще цікавіше. Приєднуйтесь до програми Mastercard Більше Black просто зараз, користуйтесь Mastercard Platinum, Debit Platinum, World Elite та вигравайте!

13.05.2019