Акція для учасників програми винагород Mastercard із розіграшем VIP-квитків на зимове шоу «Winterra. Легенда казкового краю»!

Замовляйте спеціальну пропозицію в каталозі Програми винагород Mastercard за 0 балів та приймайте участь у розіграші 5 пар VIP-квитків на шоу «Winterra. Легенда казкового краю» із можливістю потрапити за лаштунки феєричного шоу! 

акція

«Winterra. Легенда казкового краю» – шоу від компанії StarLight Entertainment у новому для українського глядача форматі – 5D: актори будуть відігравати ролі та взаємодіяти з залом у п’яти площинах концерт-холу. Слідкуючи за перфомансом на сцені, епізодами з обох боків залу та посеред партеру, а також за номерами під стелею, глядачі опиняться у самому епіцентрі подій. Шоу буде доповнено візуальними спецефектами, графікою та живим вокалом. Всі трюки виконуються без страховки, а всі вокальні номери звучать наживо! 

Нагадуємо, для користувачів платіжних карток Mastercard від Ощадбанку діють два каталоги Програми винагород Mastercard: 

  • каталог «Подарунки у твоєму стилі» для користувачів преміальних карток World Mastercard, World Debit Mastercard, Platinum Mastercard, Platinum Debit Mastercard та Mastercard World Elite; 
  • каталог «Подарунки навіть там, де не очікуєш» для користувачів зарплатних карток Mastercard від Ощадбанку, включених до програми (Укрзалізниця та інші), та користувачів муніципальних карток Mastercard від Ощадбанку (Київ, Львів, Чернівці, Чернігів, Мукачево тощо).

Акція діє з 20 по 31 грудня 2019 року включно   
Офіційні правила акції

Якщо ви ще не маєте платіжної картки Mastercard, яка бере участь у Програмі винагород Mastercard «Подарунки у твоєму стилі», – замовляйте її тут і зараз на сайті або в найближчому відділенні Ощадбанку!
 

24.12.2019