«Сучасний військовий госпіталь — за один вечір»

В ході благодійної акції – концерту проекту «Вночі» Святослава Вакарчука – вдалося зібрати допомоги майже на 10 млн. грн. для Запорізького госпіталю.

Історія проекта

«Коли Слава Вакарчук запропонував нам взяти участь в цьому проекті, ми не вагалися ні секунди. Можна сказати, що мистецтво долає смерть. До речі, це другий випадок, коли за останні два місяці нам вдалося завдяки мистецтву акумулювати значні кошти. Подібне було в ході акції “Мистецтво, що рятує”, коли ми зібрали майже 5 млн. грн. Без камер, преси та шуму. Люди просто прийшли, відчули серцем, зробили правильний вибір, врятували життя. Неймовірні, насправді, речі ми переживаємо сьогодні. І я дуже сподіваюся, що сьогодні в нас буде велике свято мистецтва і єднання і все це заради одного — заради перемоги, миру і людського життя», — зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

"Вночі"

"Вночі"

Події

Сучасний військовий госпіталь — за один вечір
Розгорнути Згорнути

Сучасний військовий госпіталь — за один вечір : 19.12.2014 


В ході благодійної акції — концерту проекту «Вночі» Святослава Вакарчука — вдалося зібрати допомоги майже на 10 млн. грн. для Запорізького госпіталю.

19 грудня, в День Святого Миколая, в театрі ім. Івана Франка відбулася благодійна акція — концерт сольного проекту Святослава Вакарчука «Вночі». Одним із партнерів цієї події став Ощадбанк. За участі банку було зібрано близько 3,5 млн. грн.

На сьогодні госпіталь вкрай потребує медичного обладнання. Саме на повне облаштування операційних та придбання автомобілів швидкої допомоги пішли внески, отримані від благодійників.

Зокрема, було придбано:

  • два реанімобілі
  • апарат УЗД нового покоління
  • дефібрилятори
  • наркозно-дихальні апарати
  • апарати штучної вентиляції легенів
  • інфузійні насоси та ін. обладнання


інші пропозиції