«Мистецтво що рятує»

Маємо честь познайомити Вас з унікальною подією — благодійний аукціон “Мистецтво, що рятує”. Це — поєднання мистецтва живопису та високого мистецтва милосердя.

Історія проекта

Ощадбанк вийшов з ініціативою об’єднати серця і душі українських митців, громадських активістів та українського бізнесу. І таке синергетичне поєднання ми бачимо як новий вид мистецтва — мистецтво благодійності, своєрідний аукціон життя для того, щоб зігріти серця і душі наших героїв.

Проект дуже простий і безпрецедентний водночас. Провідні сучасні художники надали свої твори задля підтримки важкопоранених хлопців з передової АТО. Кожна придбана вами картина — врятоване життя героя, який потребує дороговартісного лікування й реабілітації.

Переконаний, що ці полотна стануть для вас справжніми сімейними реліквіями. Адже своїм нащадкам ви розповідатимете не лише про історію їх придбання, унікальний творчий стиль і доробок їх авторів, але й історію тих хлопців-героїв, кого ці картини врятували.

Тоді вартість втрачає значення, бо це інвестиція безцінна, інвестиція в життя, в майбутнє, в нашу країну. І це величне полотно людяності ми пишемо сьогодні разом. Тут і зараз.

Андрій Пишний, голова правління АТ «Ощадбанк»

Давайте разом допоможемо тим, хто нас захищав!


Адресна допомога

Події

Близько 5 мільйонів гривень на лікування та реабілітацію бійців АТО
Розгорнути Згорнути
Близько 5 мільйонів гривень виручено з продажу картин провідних українських художників у перший день доброчинного проекту «Мистецтво, що рятує». Ці кошти будуть спрямовані на адресні рахунки 50 важкопоранених бійців української армії, які потребують комплексного лікування та тривалої реабілітації.

Доброчинний аукціон «Мистецтво, що рятує» стартував 3 жовтня 2014 року за ініціативою АТ «Ощадбанк». Партнерами проекту виступили НКММК «Мистецький Арсенал» та ГО «Волонтерська сотня «Доброволя». «Це тихий аукціон, де ви торгуєтесь самі з собою, де тільки вам вирішувати, скільки й кому коштів необхідно пожертвувати», — звернувся до учасників акції голова правління АТ «Ощадбанк» Андрій Пишний. Саме йому належить ідея проведення «тихого» аукціону.

cheif.png

50 провідних українських митців надали свої твори для цього проекту: Олександр Бабак, Володимир Будніков, Мирослав Вайда, Олександр Верещак, Ігор Гайдай, Ігор Гусєв, Ніна Денисова, Олександр Друганов, Ілля Ісупов, Жанна Кадирова, Ірина Каленик, Микита Кравцов, Анатолій Криволап, Олександр Король, Володимир Костирко, Петро Лебединець, Оксана Левченя-Константиновська, Антон Логов, Павло Маков, Максим Мамсіков, Микола Малишко, Микола Маценко, Роман Мінін, Станіслав Перфецький, Євген Равський, Влада Ралко, Олександр Ройтбурд, Степан Рябченко, Арсен Савадов, Олексій Сай, Тиберій Сільваші, Віктор Сидоренко, Юрій Соломко, Марина Скугарєва, Олег Тістол, Ілля Чічкан, Маша Шубіна, Ігор Янович та інші. «Я дуже вдячна художникам, які в цьому проекті виступили фактично як меценати. Це дійсно мистецтво, що рятує», — підкреслила генеральний директор НКММК «Мистецький Арсенал» Наталія Заболотна.


інші пропозиції