Інкасація та перевезення цінностей


Служба інкасації Ощадбанку є найбільшою в Україні й розвивається динамічно і впевнено. В її складі 264 підрозділів по всій країні, тобто в більшості районних центрів. У багатьох регіонах Ощадбанк займає одну з провідних позицій на ринку інкасаційних послуг, що свідчить про його високу конкурентоспроможність. Крім установ власної мережі, служба інкасації банку обслуговує також понад 9,1 тис. об’єктів обслуговування юридичних осіб і понад 5,6 тис. установ та банкоматівінших банків. АТ “Ощадбанк” надає комплексні послуги з інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банкам, юридичним та фізичним особам. 

Служба інкасації АТ “Ощадбанк” поступово переходить на використання виключно броньованих транспортних засобів під час інкасації коштів та перевезення валютних цінностей. Активно здійснюється оновлення парку інкасаційних броньованих автомобілів. Так, протягом 2012 року введено в експлуатацію 306 броньованих автомобілів, а до 2015 року планується завершити перехід на броньований автотранспорт.

Усі автомобілі служби інкасації обладнані системою відстеження рухомих об‘єктів (GPS), яка дає змогу передавати сигнал тривоги на операторські місця в регіональних управліннях і точно визначати місцезнаходження кожного автомобіля. Ці автомобілі відповідають усім вимогам безпечного проведення інкасації коштів та перевезення валютних цінностей.


Для банків:

Перевезення валютних цінностей між банками у т.ч. до/від територіальних управлінь НБУ
Вивезення надлишків з відділень банку. Підкріплення відділень банку валютними цінностями
Інкасація та підкріплення готівкою банкоматів
Інкасація терміналів самообслуговування (автоматів з приймання платежів)  

Для суб'єктів господарювання:

Інкасація торгової виручки з наступним переказом проінкасованих коштів на поточний рахунок в Ощадбанку або в інший банк
Доставка готівкових коштів з банку до офісу
Доставка готівкових коштів з банку до клієнтів (юридичних осіб), які не мають поточного рахунку в установах АТ „Ощадбанк”
Вивезення цінностей на тимчасове зберігання з подальшим поверненням ранком наступного дня
Інкасація терміналів самообслуговування (автоматів з приймання платежів) 

Для фізичних осіб:

Перевезення цінностей на потреби клієнта