Зарплатні проекти

АТ «Ощадбанк» пропонує послуги з виплати заробітної плати співробітникам підприємств iз використанням банківських карток міжнародної платіжної системи MasterCard WorldWide.
Mapped @ Image Mapper

АТ «Ощадбанк» - це єдиний в Україні банк, що має закріплену Законом України „Про банки і банківську діяльність” державну гарантію повного повернення грошових коштів громадян, довірених банку.

На сьогодні на відкриті в установах банку карткові (поточні) рахунки одержують заробітну плату понад 2 млн. співробітників понад 20 тисяч підприємств та організаційПереваги зарплатного проекту для компанії Розгорнути Згорнути
 • Зменшення адміністративних витрат на виплату заробітної плати (на інкасацію, зберігання та депонування готівкових грошових коштів.
 • Спрощення виплати коштів на відрядження, соціальних дотацій, грошових заохочень і підзвітних сум шляхом їх зарахування на карткові рахунки.
 • Забезпечення конфіденційності при виплаті заробітної плати.
 • Індивідуальний підхід до кожної компанії, в т.ч. закріплення за необхідності відповідального співробітника банку.
 • Переваги зарплатного проекту для співробітників компанії Розгорнути Згорнути
 • Простий, безкоштовний та швидкий доступ до банківських послуг.
 • Можливість зарахування на зарплатну картку (крім заробітної плати) особистих коштів та інших надходжень.
 • Оплата товарів та послуг карткою в Україні та за кордоном без додаткової комісії.
 • Безкоштовне отримання готівкових коштів:
  • у власній мережі АТ “Ощадбанк”, яка налічує 2 337 банкоматів та 3 264 пунктів видачі готівки;
  • у мережі банкоматів банків-партнерів, яка налічує 4 877 банкоматів.
 • Цілодобовий, безпечний та конфіденційний доступ до власних коштів.
 • Участь у спільних акціях банку та міжнародної платіжної системи.
 • Можливість оформлення додаткових карток членам сім`ї.
 • Користування послугою “Мобільні заощадження” з нарахуванням 9% річних у гривні на залишок коштів.
 • Користування цілодобовим Контакт-центром, що відповідає за дистанційну взаємодію з клієнтами засобами телефонного зв’язку та електронної пошти.
 • Типи карток, які пропонуються при реалізації зарплатного проекту Розгорнути Згорнути

  MC_MaestroMaestro

  Загальнодоступна дебетна картка платіжної системи MasterCard. Вона є однією з найбільш розповсюджених у світі. За допомогою цієї картки можна отримати готівку в банкоматах або оплатити товари та послуги в торговельно-сервісній мережі по всьому світу в місцях, де є логотип Maestro.
  MC_Standart MasterCard Standart

  Картка MasterСard Standard – найпопулярніша кредитна картка платіжної системи Master Card. Це повноцінна кредитна картка для представників середнього класу, які мають стабільний дохід. За допомогою цієї картки можна отримати готівку в банкоматах або оплачувати товари та послуги в торговельно-сервісній мережі по всьому світу в місцях, де є логотип MasterCard, а також швидко і без значних витрат бронювати авіаквитки, автомобілі, номери в готелях, отримувати знижки у туристичних агенціях і авіакомпаніях, здійснювати операції в мережі Інтернет.
  MC_Gold MasterCard Gold Selective

  MasterCard Gold від Ощадбанку – це ідеальне доповнення до Вашого стилю життя! Картка MasterCard Gold – одна з найпопулярніших карток Ощадбанку. Це фінансовий помічник, який примножить Ваш капітал. Використання картки MasterCard Gold передбачає знижки до 15% на придбання товарів та замовлення послуг за програмою преміальних пропозицій. Ексклюзивним доповненням до цієї картки є картка «Консьєрж-сервіс», яка допоможе у вирішенні Ваших буденних проблем.  MC_Platinum MasterCard Platinum

  MasterCard Platinum від Ощадбанку – розкіш завжди з Вами! До Ваших послуг індивідуальні банківські тарифи на обслуговування та персональний менеджер. Програма преміальних пропозицій для картки MasterCard Platinum, до якої долучилися кращі світові компанії, передбачає знижки до 25% на придбання елітних товарів та замовлення послуг. Із карткою «Priority Pass» подорож зажди буде комфортною, а картка «Консьєрж-сервіс» стане вірним помічником у буденних справах.  Debit_MC_Standart Debit MasterCard Standart - ексклюзив від Ощадбанку

  Картка Debit MasterСard Standard - повноцінна кредитна картка для представників середнього класу, які мають стабільний дохід. Особливі тарифи на обслуговування цієї картки передбачають отримання готівки в банкоматах інших банків по всій Україні з мінімальною комісійною винагородою. Також можна швидко і без значних витрат бронювати авіаквитки, автомобілі, номери в готелях, отримати знижки у туристичних агенціях і авіакомпаніях, здійснювати операції в мережі Інтернет.  Debit_MC_Gold Debit MasterCard Gold - ексклюзив від Ощадбанку

  З карткою Debit MasterCard Gold від Ощадбанку для Вас не існує обмежень! Особливі тарифи на обслуговування, за якими отримання готівки в банкоматах інших банків по всій Україні здійснюється з мінімальною комісійною винагородою. Держателі карток Debit MasterCard Gold від Ощадбанку беруть участь у програмі преміальних пропозицій, партнерами якої є кращі світові компанії. На товари та послуги надаються знижки 15%. Ощадбанк безкоштовно надає картку «Консьєрж-сервіс», з якою до Ваших послуг – виклик таксі, замовлення столика в ресторані, бронювання квитків та багато іншого.  Debit_MC_Platinum Debit MasterCard Platinum - ексклюзив від Ощадбанку

  Debit MasterCard Platinum від Ощадбанку – це престиж та зручність попри все! З карткою Debit MasterCard Platinum Ви отримаєте бездоганний сервіс, спеціальні тарифні умови, за якими отримання готівки в банкоматах інших банків по всій Україні здійснюється з мінімальною комісійною винагородою. Для держателів карток Debit MasterCard Platinum від Ощадбанку відкрито доступ до програми преміальних пропозицій партнерами, якої є кращі світові компанії. На товари та послуги надаються знижки до 25%. Вигідною пропозицією від Ощадбанку також є надання карток «Priority Pass» та картки «Консьєрж-сервіс». З карткою «Priority Pass» подорож завжди буде приємною та комфортною, адже до Ваших послуг VIP-зали відпочинку в більш ніж 600 аеропортах світу, а картка«Консьєрж-сервіс» стане вірним помічником у буденних справах.

       Щодо реалізації зарплатних проектів звертайтеся за телефонами:

  • 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України)
  • +38-044-363-01-33


  замовлення зворотного дзвінка

  Введіть ім'я Як до вас звертатися?
  Введіть телефон Телефон
  Введіть E-mail E-mail
  Виберiть тематику звернення

  Дякуємо! З Вами обов’язково зв’яжуться найближчим часом!

  Close

  анкета для співробітництва

  ПІБ ПІБ
  Контактний телефон Контактний телефон
  Регіон Регіон
  Ринковий сегмент Ринковий сегмент
  Текст повідомлення Текст повідомлення

  Дякуємо! З Вами обов’язково зв’яжуться найближчим часом!

  Close

  інші пропозиції