Порядок повернення грошових коштів корпоративних клієнтів
з поточних рахунків філії - Кримського республіканського управління

Шановні клієнти!

Публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» (далі – АТ «Ощадбанк») повідомляє про припинення діяльності установ АТ «Ощадбанк» усіх рівнів на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

З метою захисту інтересів клієнтів, запобігання ризикам та їх уникнення платіжні документи, надані корпоративними клієнтами до установ АТ «Ощадбанк» усіх рівнів на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя з дня набрання чинності постанови правління Національного банку України від 06 травня 2014 р. №260, було повернуто без виконання.

Отримання грошових коштів з поточних рахунків корпоративних клієнтів філії - Кримського республіканського управління АТ«Ощадбанк» можливе виключно шляхом їх перерахування на поточні рахунки клієнта в установах АТ «Ощадбанк» на території України поза адміністративними межами АР Крим та м. Севастополя (на материковій частині України).

З цією метою АТ «Ощадбанк» повідомляє корпоративним клієнтам філії - Кримського республіканського управління наступний порядок повернення грошових коштів з поточних рахунків:


інші пропозиції