Валютно-обмінні
операції

Курси валют

Курси валют станом на 20.11.2018
Вибрати дату в календарі
Код валюти Числовий код Назва Кількість одиниць Курс НБУ Купівля Продаж
USD 840 Долар США 100 2776.4829 2765.00 2805.00
EUR 978 Євро 100 3172.6870 3120.00 3195.00
RUB 643 Російський рубль 10 4.2063 2.60 4.25
Конвертeр валют
(онлайн-калькулятор)

Інші курси

Курсі металів НБУ на 20.11.2018
Метал Курс
gold 10 oz t.
silver 10 oz t.


Середньозважений курс на міжбанківському ринку (на час встановлення офіційного курсу гривні)
Валюта Курс
USD


Курси Forex
Пара Купівля Продаж
EUR/USD 1.13785 1.138
GBP/USD 1.27985 1.28
USD/CHF 0.99495 0.99515


Фондові індекси
Індекс Дата Ціна Зміна Зміна %

Операції з готівковою іноземною валютоюОперації з купівлі та продажу готівкової іноземної валюти

Операції, які можна здійснити в АТ “Ощадбанк”:

  • купівля у фізичних осіб – резидентів і нерезидентів готівкової іноземної валюти за готівкові гривні;
  • продаж фізичним особам – резидентам готівкової іноземної валюти за готівкові гривні;
  • зворотний обмін фізичним особам – нерезидентам невикористаних готівкових гривень на готівкову іноземну валюту.


Операції з купівлі-продажу готівкової іноземної валюти можна здійснити в будь-якій установі АТ «Ощадбанк».

Операції з купівлі у фізичної особи – резидента готівкової іноземної валюти за готівкові гривні на суму, яка менша в еквіваленті ніж 150 000 гривень, здійснюється без пред’явлення документів, що посвідчують особу.

Операції з купівлі у фізичної особи – нерезидента готівкової іноземної валюти за готівкові гривні на суму, яка менша в еквіваленті ніж 150 000 гривень, без оформлення довідки-certificate за формою № 377 здійснюється без пред’явлення документів, що посвідчують особу.

Операції з купівлі у фізичної особи-нерезидента готівкової іноземної валюти за готівкові гривні на суму, яка менша в еквіваленті ніж 150 000 гривень, які проводяться з оформленням довідки-certificate за формою № 377, здійснюються за умови пред’явлення цією особою документа, що посвідчує особу та її резидентність при  цьому:

  • в квитанції про здійснення валютно-обмінної операції прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) особи, яка здійснює цю операцію та її резидентність не зазначаються;

  • в довідці-certificate за формою № 377 зазначається прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) особи, яка здійснює цю операцію та її громадянство.

Операції з продажу фізичним особам – резидентам готівкової іноземної валюти за готівкові гривні здійснюються в межах обмежень, встановлених нормативно-правовими актами Національного банку України та за умови пред’явлення документа, що посвідчує особу та її резидентність.

Зворотний обмін фізичним особам-нерезидентам невикористаних готівкових гривень на готівкову іноземну валюту на суму, яка менша в еквіваленті, ніж 150 000 гривень, здійснюється за умови пред’явлення документа, що посвідчує особу та її резидентність і довідки-certificate за формою № 377.

При здійсненні операцій з купівлі готівкової іноземної валюти, зворотного обміну  фізичним особам-нерезидентам  невикористаних готівкових гривень на готівкову іноземну валюту,  на суму, що дорівнює або перевищує в еквіваленті 150 000 гривень здійснюється ідентифікація, верифікація та вивчення особи відповідно до законодавства України про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму.

 

Операції з конвертації готівкової іноземної валюти

АТ "Ощадбанк" здійснює операції з конвертації (обміну) готівкової іноземної валюти однієї іноземної держави на готівкову іноземну валюту іншої іноземної держави.

Операції з конвертації готівкової іноземної валюти однієї іноземної держави на готівкову іноземну валюту іншої іноземної держави здійснюються в операційних касах Банку лише з тими валютами, що належать до 1-ї та 2-ї групи Класифікатора іноземних валют та банківських металів, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 04 лютого 1998 року N 34 (у редакції постанови Правління Національного банку України від 19 квітня 2016 року N 269).   

Під час здійснення операцій з конвертації готівкової іноземної валюти використовується крос-курс, визначений згідно з офіційним курсом гривні до відповідних іноземних валют, що встановлений Національним банком України на день проведення операції.

Конвертація однієї готівкової іноземної валюти на іншу готівкову іноземну валюту здійснюється:

  • для фізичних осіб – резидентів та нерезидентів  на суму,  яка менша в еквіваленті, ніж 150 000 гривень, здійснюється без пред’явлення документів  що посвідчують особу.

 

При здійсненні операції з конвертації на суму, що дорівнює або перевищує в еквіваленті 150 000 гривень здійснюється ідентифікація, верифікація та вивчення особи відповідно до законодавства України про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму.

інші пропозиції