Корпоративний
Клієнт-банк

пропонує Систему «Корпоративний Клієнт-банк», яка дозволяє клієнтам дистанційно контролювати поточні рахунки своїх підрозділів (в т. ч. окремих підконтрольних юридичних осіб) шляхом візування та перегляду документів за їх рахунками, отримання виписок з їх рахунків та отримання інформації про стан таких рахунків.
УВАГА! Зміни в умовах технічного обслуговування!

АТ «Ощадбанк» повідомляв про припинення з 01 серпня 2017р. надання послуг через систему «Клієнт-банк» на комп’ютерах клієнтів, функціонування яких забезпечено операційною системою Windows XP, зважаючи на  її критичну вразливість з точки зору інформаційної безпеки.

Враховуючи звернення клієнтів, дату припинення надання послуг через систему «Клієнт-банк» на комп’ютерах клієнтів, функціонування яких забезпечено операційною системою Windows XP перенесено на 15 серпня 2017р.

Для отримання банківських послуг із застосуванням системи «Клієнт-банк» та безпечної роботи в ній з 15 серпня 2017 року клієнтам рекомендуємо на комп’ютерах, за допомогою яких отримуються вказані послуги, використовувати офіційну (ліцензійну) операційну систему, обслуговування якої підтримується розробником (наприклад, Windows 7, Windows 10) та офіційну (ліцензійну) систему антивірусного захисту, розробник якої забезпечує регулярне оновлення сигнатур вірусів.

Будьте обачні та відповідально ставтесь до програмного забезпечення, яким користуєтесь!

Система «Корпоративний Клієнт-банк»:

  • оперування рахунками та рахунками підлеглих установ, незалежно, в яких філіях банку вони відкриті;
    контроль руху коштів по рахунках шляхом візування документів підлеглих установ;
  • експортування інформації з бухгалтерської системи за будь-який період часу;
  • використання необхідної кількості електронних підписів контролерів;
  • друкування електронних платіжних документів;
  • отримання необхідної фінансової інформації, у тому числі курсів валют, листів НБУ до відома клієнтів тощо;
  • друк банківських виписок на принтер, вивантаження в Excel, Word, PDF.

Система "Корпоративний Клієнт-банк" має контекстну підказку на кожній веб-сторінці та наділена відео-уроками, що детально демонструють її використання. Для комфортної роботи в системі інтерфейс системи налаштовується шляхом вибору тем, переміщенням і компонуванням блоків інтерфейсу методом drag-and-drop, завданням альтернативних імен рахунків та способу їх відображення.