Програма часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва

Ощадбанк – уповноважений банк урядової програми з підтримки АПК

Постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 №130 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Цим порядком передбачається виплата часткової компенсації через державні банки.

Тепер Ви можете звернутися до Ощадбанку та отримати часткову компенсацію у розмірі 20% від вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Компенсація надається у разі придбання через державні банки сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, що входить до Переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету з зазначенням заводу-виробника та його дилерів. (http://www.minagro.gov.ua/uk/ministry?nid=24055)

Для отримання часткової компенсації Вам необхідно, після придбання техніки чи обладнання, надати до Ощадбанку Заявку для отримання часткової компенсації (http://minagro.gov.ua/uk/ministry?nid=24059) та підтвердні документи, передбачені Порядком (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/130-2017-%D0%BF) та Регламентом взаємодії між Міністерством аграрної політики та продовольства України та державними банками або банками, у статутному капіталі яких 75 і більше відсотків акцій належить державі в рамках забезпечення сільськогосподарських товаровиробників вітчизняною технікою та обладнанням  для агропромислового комплексу, затвердженого Міністерством аграрної політики та продовольства України.

Після отримання Заявки та підтвердних документів Ощадбанк надає в Міністерство аграрної політики та продовольства України інформацію про суму, що підлягає частковій компенсації та після отримання відповідної суми з Міністерства аграрної політики та продовольства України протягом одного банківського дня перераховує ці кошти на Ваш рахунок, відкритий Ощадбанку.  

У разі виникнення питань, Ви можете звернутися за додатковою інформацію до відділень Ощадбанку.

Переваги отримання часткової компенсації через Ощадбанк

Для Ощадбанку підтримка сільськогосподарських товаровиробників, що формують аграрну міць держави, є стратегічно важливою, тому Ощадбанком прийнято рішення про безкоштовну обробку пакету документів для отримання часткової компенсації.

Найбільш розгалужена мережа присутності наших установ у країні.

Ощадбанк - універсальний банк, який активно розвиває сучасні сервіси та послуги, підтримує соціально-економічний розвиток країни, є патріотичним та емоційно близьким кожному українцю.

Довідково: За бюджетною програмою на 2017 рік передбачено 550 млн грн у рамках державної підтримки аграрних виробників. На 2018 р. планується збільшення до 900 млн грн, а у 2019-2021 рр. – до 1,5 млрд грн.

інші пропозиції