CorpLight

УВАГА! Зміни в умовах технічного обслуговування!

АТ «Ощадбанк» повідомляв про припинення з 01 серпня 2017р. надання послуг через систему «Клієнт-банк» на комп’ютерах клієнтів, функціонування яких забезпечено операційною системою Windows XP, зважаючи на  її критичну вразливість з точки зору інформаційної безпеки.

Враховуючи звернення клієнтів, дату припинення надання послуг через систему «Клієнт-банк» на комп’ютерах клієнтів, функціонування яких забезпечено операційною системою Windows XP перенесено на 15 серпня 2017р.

Для отримання банківських послуг із застосуванням системи «Клієнт-банк» та безпечної роботи в ній з 15 серпня 2017 року клієнтам рекомендуємо на комп’ютерах, за допомогою яких отримуються вказані послуги, використовувати офіційну (ліцензійну) операційну систему, обслуговування якої підтримується розробником (наприклад, Windows 7, Windows 10) та офіційну (ліцензійну) систему антивірусного захисту, розробник якої забезпечує регулярне оновлення сигнатур вірусів.

Будьте обачні та відповідально ставтесь до програмного забезпечення, яким користуєтесь!

Ощадбанк  пропонує просту та надійну систему електронного банкінгу для Вашого бізнесу.

З 22.02.2017 ми впроваджуємо нову систему дистанційного обслуговування Клієнтів мікро, малого та середнього бізнесу – «CorpLight». Підприємці Чернігівської та Івано-Франківської областей вже можуть підключитися до нової системи та оцінити її переваги.

В системі «CorpLight» Клієнт має можливість здійснювати такі операції:

  • переглядати поточні, кредитні, депозитні рахунки та статуси сформованих платіжних документів;
  • переглядати обороти по рахунках за вказаний період, формувати та надсилати на електронну адресу виписки;
  • з використанням ключа електронно-цифрового підпису формувати платіжні документи в національній валюті у WEB-версії з подальшою відправкою в Банк;
  • без візиту в банк надавати права перегляду рахунків та введення платіжних документів співробітникам без права підпису платіжних документів;
  • блокувати права користувача системи «Клієнт-банк» у разі компрометації;
  • вести довідник кореспондентів-партнерів з подальшим використанням його при створенні платіжних документів;
  • отримувати інформацію про курси валют, продукти та відділення банку.

Система дистанційного обслуговування «CorpLight» доступна у web- та mobile-версіях для смартфонів з операційними системами iOS та Android. Встановіть додаток і керуйте фінансами зі свого комп’ютера чи смартфона не покидаючи офіс!

З питаннями щодо роботи нової системи просимо звертатись за телефоном 0 800 219 800 (дзвінки безкоштовні в межах України, 8-00 до 20-00).

Для першого входу в систему потрібно обрати один з варіантів входу:

інструкція для першого входу

Увійти до пілотної системи https://cl.oschadbank.ua

Більше про систему Ви можете дізнатися з відеоінші пропозиції