Відомості про зміну складу посадових осіб емітента за 23.03.2012

23.03.2012 року наглядовою радою публічного акціонерного товариства „Державний ощадний банк України” (протокол № 1 від 23.03.2012р.) призначено на посаду першого заступника голови правління АТ „Ощадбанк” Магуту Романа Миколайовича. Строк на який призначено особу – подовжено строк повноважень на 5 років. Інші посади, які обіймав протягом своєї діяльності: 08.1984-12.1987 Донецька обласна контора „Будбанку” ревізор контрольно-ревізійного відділу; 01.1988—04.1989 Донецьке обласне управління „Промбудбанку СРСР” старший ревізор; 04.1989-01.1991 Донецьке обласне управління „Промбудбанку СРСР” заступник начальника контрольно-ревізійного відділу; 02.1991-07.1992 Інвестиційно-кредитний комерційний банк „Донбас” заступник головного бухгалтера, головний бухгалтер; 08.1992-02.1995 Комерційний банк”Акцент банк” голова правління; 02.1995-07.1995 Донецька філія АК УБ „Відродження” перший заступник директора. Донецька філія КБ „Приватбанк”: 08.1995-08.1997 начальник кредитного відділу, начальник кредитного управління з 06.1996 Донецьке регіональне управління на базі Донецької філії КБ „Приватбанк”, 08.1997-04.1999 начальник департаменту корпоративного бізнесу, 04.1999-04.2001 начальник управління ризиками, 04.2001-03.2002 заступник директора з підтримки, 03.2002-10.2002 заступник директора по бізнесу, 10.2002-09.2006 перший заступник директора, 09.2006-02.2007 заступник директора з підтримки. 02.03.2007-22.03.2007 ЗАТ „Український банк реконструкції та розвитку” в.о.голови правління; з 23.03.2007 АТ „Ощадбанк” перший заступник голови правління.

Магута Роман Миколайович згоди на розкриття паспортних даних не надав, часткою в статутному капіталі АТ „Ощадбанк” не володіє. Посадова особа непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має

Перший заступник голови правління АТ „Ощадбанк” Магута Р.М. підтверджує достовірність інформації, що міститься у повідомленні, та визнає, що несе відповідальність згідно із законодавством України.

інші пропозиції