Правління Банку

Стецевич Андрій Ігорович

Заступник голови правління

Народився 1 квітня 1977 року.

Має дві вищі освіти, які здобув у Тернопільській академії народного господарства. Перша спеціальність - адміністративний менеджмент, друга - міжнародна економіка.

Загальний стаж роботи в банківський сфері – понад 16 років.

Професійну кар’єру розпочав у 1998 році в АКБ «Західбудгазбанк».

 

З 2002 по 2006 рік працював в Івано-Франківському відділенні № 2 Івано-Франківської філії ПАТ комерційного банку «Приватбанк» на посадах головного бухгалтера та керуючого, потім керівником роздрібної мережі в ЗАТ «Альфа-Банк» в Івано-Франківську, Чернівцях, Ужгороді, Тернополі і областях.

З 2006 по 2010 рік - директор Чернівецької філії ПАТ комерційного банку «Приватбанк».

З 2010 по 2011 рік - керуючий Івано-Франківською філією, директор відділення №1800 Івано-Франківської дирекції, директор Івано-Франківської дирекції Західного регіонального центру з роздрібного бізнесу ПАТ «БАНК ФОРУМ».

З 2011 по 2014 рік обіймав посади регіонального директора Управління розвитку та контролю ефективності мережі департаменту мережі продажів, директора відділень «Івано-Франківська регіональна дирекція», «Львівська регіональна дирекція» та «Харківська регіональна дирекція» ПАТ «ВТБ Банк».

У липні 2014 року призначений на посаду начальника філії – Головного управління по м. Києву та Київській області АТ «Ощадбанк».

З грудня 2014 року – заступник голови правління АТ «Ощадбанк».