Ощадівські підрозділи рушають на схід

Правління банку
Интервью А.Г.Пышного
Сайт: Українська правда
20 тон, двигун Ford, шасі, яке використовується для військової техніки, надміцна броня, супутниковий зв'язок автономні системи спостереження, запас ходу 1250 км – це наші два нові ощадівські пересувні мобільні підрозділи, які вирушають в зону АТО – прифронтові села і міста Донецької й Луганської області.

Фактично це повноцінне банківське відділення, яке в автономному режимі надає максимальний перелік банківських послуг: перекази, виплати, оформлення карток, депозитів, тощо.

З наступного тижня вони обслуговуватимуть наших хлопців на передовій та мирних жителів Донбасу.

Розробка унікальна. Аналогів у світі нема. Створена на базі українського КрАЗу. Висока прохідність на складних шляхах. Хто був у зоні АТО і їздив тамтешніми дорогами, той мене зрозуміє.

Вартість: 7,6 мільйонів гривень. Ціна здобута в результаті відкритих торгів. Вона в рази нижча, ніж це було б на базі шасі MAN, Mercedes, Scania, Ford. Зрештою, це менше, ніж вартість автівок, які паркуються зазвичай під Верховною Радою. Хоча цим 20-тонним білим красенем з повним приводом 6х6 та 9-літровим дизельним двигуном можна з гордістю під'їхати під стіни парламенту.

Чому з гордістю й під парламент? А тому що на відміну від тих автівок, що там стоять, це авто обслуговує не одного пасажира, а сотні тисяч українців та наших хлопців на передовій.

Ми розглядаємо це як інвестицію в розвиток нашої філійної мережі, яка на Донбасі постраждала найбільше.

Через воєнні дії припинено роботу 60% відділень на Донеччині і 65% на Луганщині разом це 422 відділення. Для порівняння: це в 2,5 рази більше, ніж є усіх відділень Сбербанку Росії по всій території України.

У мирному майбутньому такі пересувні відділення зможуть обслуговувати віддалені населені пункти та території в умовах надзвичайних ситуацій. Наразі працюватимуть у прифронтовій зоні, виключно на території, підконтрольній Україні у суворій відповідності до українських законів, рішень уряду, РНБО та Національного банку. #ощадбанкдіє

http://www.oschadbank.ua/ua/press-service/news/4332846/

http://fakty.ictv.ua/ru/index/view-media/id/110195                                                         

http://gazeta.ua/ru/articles/avto/_kraz-nachal-proizvodstvo-mobilnyh-otdelenij-oschadbanka/661728

http://www.theinsider.ua/rus/business/56461c909b117/

https://www.rbcua.com/rus/news/oshchadbank-otpravil-zonu-ato-peredvizhnye-1447419919.html

http://blogs.pravda.com.ua/authors/pyshny/5645ee11a0207/page_2/

інші пропозиції