RIA

Прості й безпечні міжнародні грошові перекази

Потрібно надіслати гроші за кордон родині, друзям чи близьким? Ria переміщує кошти швидко, ефективно та безпечно вжепонад 30 років. Ви можете надсилати грошові перекази у 447 000 локацій у 160 країнах.

Щоб надіслати міжнародний грошовий переказ онлайн знадобиться лише підключення до Інтернету. Після цього вам потрібно буде вирішити: надсилати гроші за допомогою банківського переказу або використовувати дебетову чи кредитну картку. Як правило, переказ банківського рахунку коштує дешевше, але це може зайняти більше часу. За допомогою дебетової або кредитної картки більшість грошових переказів прибудуть до пункту призначення за лічені хвилини. Майте на увазі, що компанія, яка видає кредитну картку, може стягувати з вас готівкову авансову плату, тому краще використовувати дебетову картку.

Послуги міжнародних грошових переказів Ria роблять отримання грошей легким. Ваш одержувач може швидко та без зайвого клопоту забрати готівку в будь-якому з численних пунктів Ria по всьому світу. За бажання також можна внести кошти безпосередньо на банківський рахунок одержувача. У деяких країнах доступна доставка додому чи в офіс.

Забудьте про довге очікування у черзі. Просто через свій смартфон, планшет чи комп’ютер надсилайте кошти за кордон звідки завгодно. Ваш грошовий переказ щоразу прибуває до місця призначення вчасно.

Переваги

 • 1
  Транзакції

  безпечні та надійні

 • 2
  Чудові тарифи

  та низькі комісії

 • 3
  447 000+ локацій

  по всьому світу

 • 4
  Понад 1 мільярд переказів

  надійно надіслано

 • 5
  Більш ніж 30 років

  досвіду роботи в галузі

Країна
Валюта
Сума переказу
Введіть іншу суму

Потрібна допомога?

Потрібна консультація?

Надішліть нам свої дані і менеджер відповість на всі питання по телефону