Бізнес-зали MasterCard Lounge
в аеропорті «Бориспіль»

Держателі преміальних платіжних карток MasterCard Platinum, MasterCard Debit Platinum та MasterCard World Elite від Ощадбанку можуть безкоштовно користуватись послугами бізнес-залів  міжнародного аеропорту «Бориспіль», що розташовані в зоні міжнародних рейсів та в зоні внутрішніх рейсів по Україні.

Особливий привілей для держателів платіжних карток MasterCard World Elite від Ощадбанку - безкоштовне відвідування бізнес-залів MasterCard Lounge у терміналі D міжнародного аеропорту «Бориспіль» разом з дітьми віком від 4-х до 16-ти років. Держатель платіжної картки MasterCard World Elite Ощадбанку має право безкоштовно проводити з собою одну дитину, пред’явивши документ, що засвідчує батьківство (оригінал свідоцтва про народження дитини та/або паспорт із відповідною відміткою).


MasterCard Lounge — спеціальний зал відпочинку, який пропонує гостям високий рівень комфорту та приватності. В ньому створено всі умови як для відпочинку, так і для роботи в очікуванні рейсу. Незалежно від авіакомпанії-перевізника та класу обслуговування до послуг клієнтів у бізнес-залі MasterCard Lounge:

  • українська та закордонна преса;
  • мобільний офіс (комп’ютер з доступом до мережі Інтернет, телефон, факс, копіювальна техніка);
  • wi-fi;
  • комфортні місця відпочинку та вишуканий інтер’єр;
  • їжа та напої в асортименті.

Держателі преміальних платіжних карток Ощадбанку мають чудову нагоду скористатись усіма перевагами бізнес-зали міжнародного рівня абсолютно безкоштовно.

Схема розташування бізнес-залів MasterCard lounge в терміналі D міжнародного аеропорту «Бориспіль» наведена у презентації.

другие предложения