Lounge Key – Ваш доступ
у бізнес-зали аеропортів

Lounge Key – це програма доступу в більш ніж 550 бізнес-залів аеропортів по всьому світу та їх перелік постійно зростає.

Час в очікуванні на рейс пройде для Вас, в максимально комфортних умовах та в затишній атмосфері, що створені в кожному залі.

Слідуючи високим стандартам надання послуг та прагнучи задовольнити потреби клієнтів, в залах створені майже всі умови для комфортного знаходження. Зокрема, передбачена можливість організувати та провести зустріч із діловими партнерами в  конференц-залах, попрацювати за комп’ютером із вільним доступом до Internet, можна скористатись телефоном/факсом, почитати свіжу пресу, перекусити, та головне, що все відбувається в спокійній та невимушеній атмосфері, що створені в залах Lounge Key.

 

На цьому переваги програми Lounge Key не закінчуються:

  • Вхід до бізнес-залів відбувається на спрощених умовах. Вам достатньо пред’явити картку MasterCard Platinum/Debit Platinum та World Elite Ощадбанку на вході – оператору залу, щоб здійснити вхід;
  • Бізнес-зали можна відвідати як із основною, так із додатковою карткою MasterCard;
  • Доступ в бізнес-зал не залежить від класу авіаквитка та авіакомпанії перевізника;

Відвідати зал разом із Вами можуть і Ваші гості.


Вартість

Вхід у бізнес-зали аеропортів Lounge Key
30 дол. США за одне відвідання в розрахунку на одну людину.

При відвідуванні бізнес-залу Lounge Key з поточного рахунку списується вартість кожного з проходів.

Дізнатися більш докладно про бізнес-зали Lounge Key (перелік послуг та особливості відвідування) можна на сайті в розділі «Послуги» та «Подробиці». Для цього в рядку пошуку необхідно ввести англійською мовою назву країни, міста або аеропорту.

другие предложения