Акція «Ульотні знижки з картками
Visa Gold та Visa Platinum від Ощадбанку» триває у 2014 році

Вже другий рік поспіль за сприяння міжнародної платіжної системи VISA та провідної української авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» Ощадбанк пропонує своїм клієнтам унікальну акцію «Ульотні знижки з картками Visa Gold та Visa Platinum від Ощадбанку». В рамках цієї акції для клієнтів банку діють особливі знижки на квитки МАУ в касах авіакомпанії, а починаючи з липня цього року – також і на офіційному сайті авіакомпанії:

 7% – на авіаквитки економ-класу та

10% – на авіаквитки бізнес-класу.

 Як отримати знижки на авіаквитки МАУ:

 

  • сплатити за квитки за допомогою картки Visa Gold або Visa Platinum від Ощадбанку;
  • при купівлі авіаквитків через сайт авіакомпанії ввести спеціальні пароль та логін, отримавши їх у Контакт-центрі Ощадбанку за номером: 0 800210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

 Для додаткової зручності клієнтів авіакомпанія МАУ також пропонує придбавати квитки за допомогою мобільного додатку FlyUIA для мобільних телефонів на базі Android та iOS, який можна завантажити безкоштовно.  Сплачуючи за авіаквитки саме таким чином, держателі карток Visa Gold або Visa Platinum від Ощадбанку отримають знижки – 3% на квитки економ-класу та 5% на квитки бізнес-класу.

Деталі акції «Ульотні знижки з картками Visa Gold та Visa Platinum від Ощадбанку» ТУТ.

Різноманітні акційні пропозиції для держателів платіжних карток від Ощадбанку діють у будь-який сезон та за будь-яких обставин.

Ми прагнемо, щоб із картками від Ощадбанку подорожі, покупки та дозвілля були не тільки комфортними, а й вигідними!

Прес-служба Ощадбанку

другие предложения