Програми преміальних пропозицій
для учасників VIP-клубу

При оплаті покупок та послуг преміальними картками Ощадбанку держателям цих карток надаються спеціальні пропозиції та знижки в мережі учасників акційних програм від міжнародних платіжних систем Visa («Світ Привілеїв VISA») та MasterCard (MasterCard БЕЗЦІННІ привілеї). Учасниками цих програм є кращі готелі, ресторани, бутики та багато інших компаній в Україні та за кордоном. Їх перелік постійно розширюється. Актуальні пропозиції для держателів преміальних карток від Ощадбанку наведено нижче.

  • Каталог MasterCard БЕЗЦІННІ привілеї  для держателів карток MasterCard Gold, MasterCard Debit Gold, MasterCard World, MasterCard Platinum, MasterCard Debit Platinum та MasterCard World Elite від Ощадбанку.

Для держателів преміальних платіжних карток MasterCard доступний мобільний сервіс MasterCard® Locator, а саме:

Мобільний сервіс MasterCard® Locator дає змогу в режимі реального часу отримувати інформацію стосовно вигідних пропозицій в найближчих торгово-сервісних підприємствах.

  • Каталог «Світ Привілеїв VISA» для держателів карток Visa Gold та Visa Platinum від Ощадбанку.

  • Держателі карток Visa можуть легко знайти партнерів програми та акцій поруч із місцем свого знаходження в Україні або за кордоном завдяки мобільному додатку Visa Explore.

    Завантажити Visa Explore можна за посиланням для iPhone та Android.   

другие предложения