Акція «Віденська казка з карткою MasterCard від Ощадбанку»
Термін проведення 16.09.2013 року по 16.12 2013 року


Ощадбанк за сприяння міжнародної платіжної системи MasterCard представляє унікальну акцію для держателів преміальних карток «Віденська казка з карткою MasterCard від Ощадбанку».

Головним призом акції є триденна подорож на двох осіб до столиці Австрії – Відня. Ця захоплююча мандрівка включає переліт, проживання у п’ятизірковому готелі, оглядову екскурсію містом та відвідання віденської Опери. Серед учасників акції також буде розіграно 25 подарункових сертифікатів мережі магазинів BROCARD номіналом 1000 гривень.

В акції можуть брати участь держателі преміальних карток MasterCard SELECTIVE від Ощадбанку (Gold, Debit Gold, Platinum, Debit Platinum, World Signia), які оформили свої картки до або протягом її проведення.

Для того, щоб взяти участь в акції, держателю преміальної картки MasterCard Ощадбанку потрібно просто розраховуватись цією карткою за будь-які товари чи послуги в Україні, за кордоном або в мережі Інтернет. До розіграшу призів акції включаються всі трансакції на суму від 100 гривень, і кожна з них може стати виграшною.

Акція проводиться виключно для клієнтів Ощадбанку та проходитиме з 16 вересня по 16 грудня 2013 року. Визначення переможців акції «Віденська казка з карткою MasterCard від Ощадбанку» відбудеться напередодні новорічних свят, 20 грудня 2013 року.

Для тих, хто бажає стати учасником даної акції, але ще не є держателями преміальної карти MasterCard від Ощадбанку, достатньо просто звернутись до відділення Ощадбанку і оформити її. Стати учасником акції можна на будь-якому етапі.

Казкові вулиці Відня запрошують на уїк-енд. Ощадбанк бажає своїм клієнтам удачі та незабутніх вражень! 


другие предложения