Додаткові картки до Ваших
преміальних карток – додаткова зручність
Ваших розрахунків.

Звертаємо Вашу увагу на те, що Ви можете оформити в Ощадбанку додаткову платіжну картку до основної платіжної картки MasterCard Gold, MasterCard Platinum, MasterCard Signia, Visa Gold, Visa Platinum на власне ім’я або ім’я Вашої довіреної особи.

Додаткова картка оформляється в тій же валюті, що й основна картка. За Вашим бажанням, основна та додаткова платіжні картки можуть належати до різних платіжних систем, тобто до основної платіжної картки типу MasterCard може бути випущена додаткова платіжна картка іншої платіжної системи та навпаки.

Це дасть Вам можливість користуватись одночасно привілеями обох міжнародних платіжних систем, MasterCard Worldwide та Visa International, наприклад, розраховуючись за покупки в мережі партнерів цих систем, які надають знижки держателям певного виду карток.

Додаткова картка може бути аналогічного класу або класом не вище, ніж Ваша основна картка. Кількість додаткових карток, які Ви можете оформити до своєї основної картки, не обмежена. До основної платіжної картки типу Gold, Platinum, Signia випуск першої додаткової картки здійснюється безкоштовно в рамках тарифних пакетів «Стандартний», «Економний», «Зарплатний», «Пенсійний та Арсенал», «Преміальний».

Ознайомитись із тарифами за обслуговування поточних рахунків з використанням платіжних карток можна на сайті (http://www.oschadnybank.com/ua/private/paycards/tarif/).

Бажаємо Вам комфортного розрахунку за допомогою преміальних платіжних карток від Ощадбанку! 

другие предложения