MasterCard БІЛЬШЕ

Держателі преміальних карток MasterCard від Ощадбанку отримають ще більше цікавих пропозицій за оновленою програмою привілеїв від міжнародної платіжної системи – MasterCard БІЛЬШЕ.

Раніше держателі карток MasterCard Gold Selective/MasterCard Debit Gold Selective, MasterCard Platinum Selective/MasterCard Debit Platinum Selective та MasterCard World Elite отримували переваги за програмою MasterCard SELECTIVE. Після розширення програми привілеїв MasterCard SELECTIVE та значного збільшення кількості партнерів вона отримала нову назву – MasterCard БІЛЬШЕ.

MasterCard БІЛЬШЕ – унікальна програма для держателів преміальних платіжних карток, яка об’єднала особливі привілеї та ексклюзивні пропозиції від понад 80 українських та 40 світових компаній.

Завдяки новій програмі привілеїв держателі преміальних карток MasterCard від Ощадбанку отримають:

· Знижки та привілеї від компаній-партнерів в Україні: бутиків, ресторанів, готелів, салонів краси тощо.

· Пропозиції та привілеї за кордоном.

· Спеціальні сезонні пропозиції.

Зокрема, держателі преміальних карток Ощадбанку з 1 червня до 31 серпня 2014 року можуть скористатись літньою пропозицією Ощадбанку та компанії MasterCard "Сезонні пропозиції. Ще більше літа з «Козирною Картою» та MasterCard".

За її умовами держателі карток MasterCard Gold Selective/MasterCard Debit Gold Selective, MasterCard Platinum Selective/MasterCard Debit Platinum Selective та MasterCard World Elite від Ощадбанку, здійснивши безготівковий розрахунок, отримають гарантовані подарунки від сім’ї ресторанів «Козирна Карта»: при розрахунку від 150 грн. – напій, від 250 грн. – десерт. З переліком закладів-учасників цієї пропозиції можна ознайомитись за посиланням.

Детальну інформацію щодо програми привілеїв MasterCard БІЛЬШЕ можна дізнатися на сайті, а також у службі підтримки держателів преміальних карток MasterCard за тел.: (044) 390-77-11 або 0-800-30-30-07 (дзвінки в межах України безкоштовні).


другие предложения