Спробуй переваги

обслуговування преміум-карток!

quote_120x240.png


Картки преміум-класу відкривають світ ексклюзивних переваг і привілеїв. Надають можливість отримати від платіжної картки якомога більше. 
ПЕРЕВАГИ 
secure_button2.png   contactless_button2.png 247_button2.png
percent_button2.png
lounge_air_button2.png
concierge_button2.png

Підвищений рівень безпеки

Картка обладнана безконтактним чипом PayPass

Мобільний та веб-банкінг

Спеціальні знижки


Доступ до найкращих лаунж-зон аеропортів світу


Консьєрж-сервіс


MASTERCARD


OsB-Card_Gold-print.jpg
¯
MasterCard Gold від Ощадбанку - міжнародна платіжна карта, яка є однією з найпопулярніших преміальних карток. Зазначена платіжна картка має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю, а також обладнана безконтактним чипом PayPass, що дає змогу швидко та безпечно розрахуватись у торговельно-сервісній мережі. Для здійснення миттєвої оплати товару необхідно лише піднести картку до термінального пристрою обладнаного технологією contactless.


Деталі 

OsB-Card_Platinum_print.jpg
¯
MasterCard Platinum від Ощадбанку -  преміальна платіжна картка, яка поєднала ряд унікальних переваг і пропозицій, доступних як в Україні, так і за кордоном. Зазначена платіжна картка має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю, а також обладнана безконтактним чипом PayPass, що дає змогу швидко та безпечно розрахуватись у торговельно-сервісній мережі. Для здійснення миттєвої оплати товару необхідно лише піднести картку до термінального пристрою, обладнаного технологією contactless.

Деталі

Card_n_Black-print.jpg
¯
MasterCard World Elite від Ощадбанку є найпрестижнішою платіжною карткою в лінійці Ощадбанку. 

MasterCard World Elite - платіжна картка для найвимогливіших клієнтів, яка забезпечує пільги від банку, платіжної системи і компаній-партнерів, надаючи її держателю широкий перелік додаткових опцій. 

ДеталіVISA

   


¯

Visa Gold від Ощадбанку - преміальна міжнародна платіжна картка для нових можливостей і вражень. 

Зазначена платіжна картка має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю. 
   


¯

Visa Platinum від Ощадбанку - преміальна міжнародна платіжна картка, яка вигідно підкреслить статус і надасть ще більше привілеїв і переваг.

Зазначена платіжна картка має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю.


другие предложения