Картка Priority Pass
та бізнес-зал MasterCard Lounge

Priority Pass – найбільша у світі незалежна програма доступу до лаунж-зон аеропортів.  До Ваших послуг лаунж-зони більш ніж 700 аеропортів світу.

Лаунж-зони по всьому світу

Програма Priority Pass охоплює зали бізнес-класу в більш ніж 100 країнах і більш ніж 300 містах. Ви можете знайти їх за допомогою інструменту Find your Lounge на сайті Priority Pass. Лаунж-зона – це кращий спосіб уникнути стресу під час подорожей.

Комфорт та відпочинок

Аеропорт – місце традиційно гучне та метушливе. При постійному браку часу нелегко знайти місце, де можна і попрацювати, і перевести подих, особливо під час ділових поїздок та сімейних подорожей. Кращий спосіб сховатися від метушні в очікуванні рейсу – завітати до залу очікування представницького класу, де створено  максимально комфортні умови перебування. Атмосфера комфорту та затишку поєднується з прекрасною інфраструктурою та привітним персоналом.


З карткою Priority Pass від Ощадбанку до Ваших послуг:

  • Інтернет, преса, телебачення;
  • конференц-зали;
  • телефонний зв'язок;
  • прохолодні напої та закуски.


Більш детальну інформацію Ви можете дізнатись на сайті:www.prioritypass.com.

Мобільна версія: www.prioritypass.com/mobile.

Для держателів карток Priority Pass Ощадбанку доступний мобільний сервіс Priority Pass, а саме:

Мобільний сервіс Priority Pass є безкоштовним для завантаження.


Бізнес-зали MasterCard Lounge

Держателі преміальних платіжних карток MasterCard Platinum, MasterCard Debit Platinum та MasterCard World Elite від Ощадбанку можуть безкоштовно користуватись послугами бізнес-залів MasterCard Lounge у терміналі D міжнародного аеропорту «Бориспіль», що розташовані в зоні міжнародних рейсів та в зоні внутрішніх рейсів по Україні.

Особливий привілей для держателів платіжних карток MasterCard World Elite від Ощадбанку - безкоштовне відвідування бізнес-залів MasterCard Lounge у терміналі D міжнародного аеропорту «Бориспіль» разом з дітьми віком від 4-х до 16-ти років. Держатель платіжної картки MasterCard World Elite Ощадбанку має право безкоштовно проводити з собою одну дитину, пред’явивши документ, що засвідчує батьківство (оригінал свідоцтва про народження дитини та/або паспорт із відповідною відміткою).

MasterCard Lounge — спеціальний зал відпочинку, який пропонує гостям високий рівень комфорту та приватності. В ньому створено всі умови як для відпочинку, так і для роботи в очікуванні рейсу. Незалежно від авіакомпанії-перевізника та класу обслуговування до послуг клієнтів у бізнес-залі MasterCard Lounge:

  • українська та закордонна преса;
  • мобільний офіс (комп’ютер з доступом до мережі Інтернет, телефон, факс, копіювальна техніка);
  • wi-fi;
  • комфортні місця відпочинку та вишуканий інтер’єр;
  • їжа та напої в асортименті.

Держателі преміальних платіжних карток Ощадбанку мають чудову нагоду скористатись усіма перевагами бізнес-зали міжнародного рівня абсолютно безкоштовно.


Ощадбанк запрошує Вас до світу комфортабельних подорожей!

другие предложения