«Готуємо сюрпризи! Щотижня – нові подарунки» – акція з гарантованими подарунками для учасників програми винагород Mastercard Rewards користувачів платіжних карток Mastercard від Ощадбанку

Акцію завершено. Ви можете ознайомитись зі списком актуальних акцій на цій сторінці

«Готуємо сюрпризи! Щотижня – нові подарунки» – акція з гарантованими подарунками  для учасників програми винагород Mastercard Rewards користувачів платіжних карток Mastercard від Ощадбанку

Каталог винагород програми Mastercard Rewards – це безліч подарунків на різні теми: розваги, мандри, смаки, ігри!

Протягом жовтня, щотижня, у каталозі Програми будуть розігруватися гарантовані подарунки на відповідну тему: «Розважайся!», «Смакуй!», «Мандруй!», «Грай!». 

Окрім того, наприкінці кожного тижня, серед учасників акції буде розіграно головний подарунок!

Для участі в акції достатньо обміняти 1000 балів на «Подарунок - сюрприз» у каталозі Програми Mastercard Rewards.

765x267.jpg

В період з 01 по 08 жовтня 2017 р. будуть розіграні подарунки на тему "Розважайся!".

Серед гарантованих подарунків: електронні сертифікати MEGOGO, сертифікати concert.ua, білети в кіно, сертифікати BODO, сертифікати на гру у боулінг, на картинги та у квест-кімнату для компанії. Головний подарунок тижня – тест-драйв електрокару Tesla!

В період з 09 по 15 жовтня 2017 року – подарунки на тему «Смакуй!».

Серед гарантованих подарунків: чашки, сертифікати у мережу «Сільпо», Wine Time, "Сирне королівство" та ресторани. Головний подарунок тижня - кавова машина Saeco Incato!

В період з 16 по 22 жовтня 2017 року - подарунки на тему «Мандруй!».

Серед гарантованих подарунків: рюкзаки, валізи, автозарядки, тревел-кейси, поясні сумки та косметички. Головний подарунок тижня - сертифікат на покупку авіаквитків номіналом 15000 грн!

В період з 23 по 31 жовтня 2017 року – подарунки на тему «Грай!».

Серед гарантованих подарунків: настільні ігри, 3D та 4D пазли, футбольні м’ячі, квитки на футбольний матч, джипи на радіокеруванні, сертифікати в мережу «Будинок іграшок» та «Антошка». Головний подарунок тижня - медіа-приставка Sony Playstation 4 Pro!

Нагадуємо, для користувачів платіжних карток Mastercard від Ощадбанку діють два каталоги програми винагород Mastercard Rewards:

•     каталог «Подарунки у твоєму стилі» для користувачів преміальних карток World Mastercard, World Debit Mastercard  та Mastercard World Elite;

•     каталог «Подарунки навіть там, де не очікуєш» для користувачів зарплатних карток Mastercard від Ощадбанку, включених до програми (Укрзалізниця та інші), та користувачів муніципальних карток Mastercard від Ощадбанку (Київ, Лівів, Чернівці, Чернігів, Мукачево тощо).

Акція триває з 01 по 31 жовтня 2017 року.

Докладніше про умови акції – в офіційних правилах.

Якщо Ви ще не маєте платіжної картки Mastercard, яка бере участь у програмі Mastercard Rewards «Подарунки у твоєму стилі», – замовляйте її тут і зараз на сайті або в найближчому відділенні Ощадбанку!  

другие предложения