«Зустріти осінь вітамінним зарядом – безцінно!» – корисна акція для користувачів платіжних карток Mastercard від Ощадбанку

Безкоштовні сервіси Visa в аеропортах

1.jpg

Клієнти Ощадбанку – користувачі преміальних карток Visa Platinum та Visa Infinite відвідують бізнес-зали аеропортів лише за пред’явлення картки Ощадбанку, завдяки LoungeKey. 

При підтримці платіжної системи Visa, користувачі із преміальними картами Visa Platinum та Visa Infinite Ощадбанку отримують безкоштовні візитів в будь-який із 1000 бізнес-залів LoungeKey по 31.12.2018 р.:

2 візити по картці Visa Platinum

6 візитів по картці Visa Infinite;

Візити за рамками квот та гостей по 27 дол. США. Перевірити залишок безкоштовних візитів, знайти бізнес-зал в аеропорті, ознайомитись із правилами відвідання у спеціальному додатку. Додаток для пристроїв  Google Play для App Store:

googleqr.gifitunesqr.gif

Додатково, в міжнародному аеропорті «Бориспіль» користувачам Visa Platinum та Visa Infinite пропонується  безкоштовна упаковка двох одиниць багажу. Упаковка багажу проводиться в терміналі D для пасажирів внутрішніх та зовнішніх рейсів.

2.jpg

Для отримання послуги потрібно звернусь в авторизовану точку пакування багажу та пред’явити картку Visa Infinite та Visa Platinum Ощадбанку та повідомити співробітнику про те, що бажаєте скористатись послугами пакування безкоштовно. Картку буде перевірено на доступність кількості безкоштовних упаковок на терміналі. Якщо картка активна і доступні безкоштовні послуги пакування, співробітник надасть послугу безкоштовно, якщо немає, – запропонує здійснити оплату.

Пропозиція дії до 31.12.2018 р. Схема розташування точок приведена нижче.

Термінал D, 2 рівень в зоні внутрішній рейсів – одна точка пакування багажу

2visa.png

Термінал D, 3 рівень в зоні зовнішній рейсів – дві точки пакування багажу

3visa.png

другие предложения