«Відкрити світ високої моди – безцінно!» – акція для користувачів платіжних карток Mastercard від Ощадбанку

Акцію завершено. Ви можете ознайомитись зі списком актуальних акцій на цій сторінці

Найпопулярніше місто для шопінгу? Звичайно Мілан!

Час оновити гардероб, адже користувачі платіжних карток Mastercard від Ощадбанку мають можливість прийняти участь у розіграші 80 сертифікатів на покупки та подорожі на двох до Мілану!

Для того щоб прийняти участь акції необхідно бути зареєстрованим учасником або зареєструватись у бонусній програмі Mastercard Більше, натиснути кнопку «взяти участь» на відповідній пропозиції у каталозі та здійсніть хоча б одну покупку платіжною карткою Mastercard на суму від 2000 грн одним чеком у магазині брендового одягу: DIESEL, TOMMY HILFIGER, ТOMMY HILFIGER DENIM, GANT, G-STAR RAW, PEPE JEANS, WALKER, ACCESSORIZE, STEM, STEM UNDERWEAR або  MONSOON.

MD GROUP_1920x462.jpg

Кожна така покупка – шанс на виграш! 

Акція діє з 21 серпня по 15 жовтня 2017 року

Детальні умови акції –  у офіційних правилах та на сайті bilshe.mastercard.ua

Перелік адрес магазинів-учасників

Нагадуємо, що кожен користувач платіжної картки Mastercard від Ощадбанку може стати учасником програми Mastercard Більше. Для цього потрібно зареєструватись на сайті bilshe.mastercard.ua. За успішну реєстрацію новому учаснику нараховується 10 балів, які можна обміняти на заохочення з каталогу. Учасникам програми нараховується 1 бал за кожну покупку від 50 грн. або оплату проїзду карткою Mastercard, наприклад, у київському метро. Накопичені бали можна обміняти на знижки та спеціальні пропозиції від партнерів із каталогу bilshe.mastercard.ua

Розраховуйтесь за покупки платіжними картками Mastercard від Ощадбанку та отримуйте більше! 

другие предложения