10 дорожних наборів – переможцям акції «Сюрприз до Безвіз!»

Серед учасників ексклюзивної акції «Cюрприз до Безвіз!», які в липні розраховувались преміальними картками Visa від Ощадбанку за кордоном, розіграно перші 10 дорожних наборів.


bezvizz.jpgВітаємо киян Абдулліну Євгенію, Бондаренко Лілю, Марченка Сергія, Кондратова Максима та Волошка Дмитра, Нечаєва Олексія з Луцька, Гамеру Мар’яну зі Львова, Дяченко Наталію із Полтави, Михайлюка Валентина із Харкова та Савченко Тетяну із Черкас!

Наступні десять переможців, які отримають ексклюзивні дорожні набори, стануть відомі  після 05 вересня  2017 року.

Окрім того, за результатами всієї акції, користувачі карток Visa Gold, Visa Platinum, Visa Infinite від Ощадбанку, картки яких відкрито до рахунків у гривні, повернуть частину витрачених за кордоном коштів, а саме 5% від загальної суми покупки, оплачених карткою.

Тож не втрачайте шанс отримати свій сюрприз до Безвіз!  Вирушаючи в подорож, не забутьте взяти з собою преміальну картку Visa Ощадбанку. Акція триває до 30 вересня 2017 року.

Ті з Вас, що не мають картку та бажають її відкрити – обирайте картку та замовляйте дзвінок менеджера вже зараз, аби вже наступного місяця прийняти участь у нашому розіграші. Замовити дзвінок менеджера тут

другие предложения