Fast Line в Борисполі продовжено до 31 травня 2017 року!

На території терміналу D міжнародного аеропорту Бориспіль діє сервіс Fast Line – прискорене проходження процедур паспортного контролю та авіаційної безпеки через спеціальні турнікети та коридори.

111.png

За підтримки міжнародної платіжної системи Mastercard та Ощадбанку, по 31 травня 2017 року включно продовжено дію акційної пропозиції із безкоштовного користування сервісом Fast Line для всіх користувачів діючих карток MasterCard Platinum, MasterCard Debit Platinum та MasterCard World Elite Ощадбанку (стандартна вартість 500 грн).

Безкоштовним сервісом Fast Line можна скористатись один раз в день та необмежену кількість разів протягом дії акційної пропозиції.

Як скористатись сервісом Fast Line?

                    22222left.png                                                            22222right.png       

Мати безконтактну картку Mastercard Platinum, Debit Platinum або World Elite чи оформити її в Ощадбанку

Піднести цю картку до зчитувального пристрою на турнікеті Fast Line, кшталт турнікетів в київському метро


Схема розташування турнікетів Fast Line в терміналі D аеропорту «Бориспіль» 

333333.png

Сервіс Fast Line в аеропорту «Бориспіль» став гарним доповненням до переліку преміальних зручностей, якими забезпечуються клієнти з преміальними картками від  Ощадбанку.

Зокрема, клієнти з картками Mastercard Platinum та Mastercard World Elite від Ощадбанку вже три роки поспіль безкоштовно відвідують бізнес-зали Mastercard Lounge аеропорту «Бориспіль» та необмежено користуються послугою Mastercard Concierge – цілодобовою інформаційною службою для вирішення повсякденних питань.

З пропозиціями преміальних карток Ощадбанку та додатковими сервісами, які вони доповнюються можна ознайомитись за посиланням.

другие предложения