До уваги пенсіонерів внутрішньо переміщених осіб!

Повідомляємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 637 від 05.11.2014 р. «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»:

  • починаючи з 1  серпня 2016 р. Банком здійснюється виготовлення та обмін існуючих платіжних карток на платіжні картки, які одночасно є пенсійним посвідченням, із зазначенням графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису (далі – Електронне пенсійне посвідчення). Для одержувачів пенсій така картка одночасно є пенсійним посвідченням.

  • починаючи з 1 липня 2016 р. виплата соціальних виплат за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, що призначені внутрішньо переміщеним особам, здійснюється через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України";

  • строк дії карток встановлюється до трьох років за умови проходження фізичної ідентифікації клієнта в установах публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" перші 2 рази кожні шість місяців, у подальшому - кожні 12 місяців.

  • фізична ідентифікація клієнта, якому відкрито поточний рахунок в установах публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" для отримання пенсії, до отримання ним в установленому порядку платіжної картки, яка одночасно є пенсійним посвідченням, здійснюється кожні три місяці з дня відкриття рахунка.

  • за відсутності проходження фізичної ідентифікації одержувачів соціальних виплат публічне акціонерне товариство "Державний ощадний банк України" зупиняє видаткові операції за поточним рахунком та не пізніше ніж протягом наступного дня інформує про таке рішення структурний підрозділ з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад, який видав довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, управління Пенсійного фонду України в районах, містах, районах у містах, а також об'єднані управління, які здійснюють виплату пенсій, та Міністерство фінансів.

  • поновлення або припинення соціальних виплат здійснюється публічним акціонерним товариством "Державний ощадний банк України" на підставі рішення комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, утвореної районними, районними у мм. Києві і Севастополі державними адміністраціями, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад згідно з Порядком здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. N 365.

Таким чином, клієнти держателі Електронного пенсійного посвідчення мають проходити фізичну ідентифікацію у відділеннях банку перші 2 рази кожні шість місяців, у подальшому - кожні 12 місяців.

Держателі платіжних карток, які досі не отримали Електронне пенсійне посвідчення мають проходити фізичну ідентифікацію у відділеннях Банку – кожні 3 місяці.

З метою уникнення блокування Банком видаткових операцій по Вашому рахунку, просимо до 03.04.2017 р. звернутися до будь-якого відділення банку з карткою та документом що посвідчує особу для проходження фізичної ідентифікації. У випадку не проходження фізичної ідентифікації у зазначений строк видаткові операцій за Вашим рахунком будуть заблоковані Банком.

другие предложения