Оновлення функціоналу корпоративної карти

Звертаємо увагу, що завдяки оновленому функціоналу, можливості дистанційного обслуговування поточних рахунків з використанням корпоративних карт значно розширені. Тепер держателям корпоративних карток доступні такі операції:

- перерахування безготівкових коштів з використанням картки на іншу картку Ощадбанку чи картку інших банків за реквізитами в мережі АТМ/ІПТ банку (у гривні) 


- зарахування безготівкових коштів за номером картки (Р2Р перекази)

- платежі з використанням картки на користь операторів мобільного та інших видів зв'язку, перерахування коштів за послуги інтернет-провайдерів і кабельного телебачення за визначеними реквізитами з обов'язковим введенням індивідуальних даних (№ договору, ін. код, тощо.) в мережі АТМ/ІПТ банку (у гривні)

Крім того, тарифи доповнено новими типами преміальних платіжних карток, а саме Visa Gold PayWave /MasterCard Gold PayPass, які дають додаткові можливості держателям. 


Картки Visa Gold PayWave /MasterCard Gold PayPass мають підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю. Також вони обладнані безконтактним чипом payWave/ PayPass, який дозволяє розраховуватись за покупки одним рухом. Варто тільки піднести картку до термінального пристрою із символом безконтактної оплати, і покупки оплачено.

Відповідно до тарифів власникам таких карток послуга з СМС інформування надається безкоштовно.

другие предложения