Розпочніть подорож з комфортом у нових бізнес-залах MasterCard Lounge

Приємною новиною для всіх користувачів MasterCard World Elite Ощадбанку стало відкриття бізнес-залів MasterCard Lounge в аеропортах Тбілісі ім. Шота Руставелі та Батумі.

Така можливість з’явилась завдяки міжнародній платіжній системі MasterCard Worldwide, і клієнти можуть безкоштовно відвідати бізнес-зали MasterCard Lounge лише за пред’явлення своєї картки MasterCard World Elite Ощадбанку. Діти у віці до 6 років у супроводі батьків отримують доступ до зали також безкоштовно.

 240 x 400.png

Привілей у вигляді безкоштовного доступу до бізнес-залів MasterCard Lounge тепер вже і в аеропортах Тбілісі ім. Шота Руставелі та Батумі, став гарним доповненням до діючої близько року пропозиції безкоштовного входу в бізнес-зали аеропортів європейських столиць:

  • м. ВІДЕНЬ, бізнес-зала Sky Lounge та JET Lounge у міжнародному аеропорту Швехат;
  • м. ПРАГА, бізнес-зала MasterCard Lounge у терміналі I міжнародного аеропорту ім. Вацлава Гавела.
  • м. БУДАПЕШТ, бізнес-зала MasterCard Lounge у міжнародному аеропорту ім. Ференца Ліста.
  • м. БУХАРЕСТ, бізнес-зала MasterCard Lounge у залі міжнародних вильотів міжнародного аеропорту ім. Анрі Коанда
  • м. КИЇВ, бізнес-зала MasterCard Lounge у міжнародному аеропорті «Бориспіль» термінал D*.

 

Ощадбанк запрошує всіх користувачів карток MasterCard World Elite скористатися привілеєм безкоштовного доступу до бізнес-залів MasterCard, занурившись в атмосферу комфорту та бездоганного сервісу в очікуванні рейсу.

 

 Із карткою MasterCard Ощадбанку перетворіть очікування на задоволення – БЕЗЦІННО!
Деталі www.mastercard.ua

 

*пропозицією безкоштовного входу у бізнес-зал MasterCard Lounge у міжнародному аеропорті Бориспіль можуть також скористатись клієнти  - користувачі карток MasterCard Platinum / Debit Platinum Ощадбанку.другие предложения