Акція виключно для клієнтів Ощадбанку "сюрприз до Безвіз"

Презентуем нову акцію тільки для користувачів преміальних карток Visa Ощадбанку.

У період з 01.07 по 30.09.2017 клієнти Ощадбанку - користувачі преміальних карток Visa Gold, Visa Platinum, Visa Infinite, які планують подорож за кордон або вже подорожують - мають можливість виграти дорожний набір, просто оплативши за кордоном преміальною карткою Visa.
IMG_5470.JPG
Окрім того, за результатами всієї Акції, користувачі преміальних карток Visa Ощадбанку, які відкрито до рахунку в гривні, отримають грошовий подарунок - повернення 5% витрачених за кордоном коштів.

Розіграш дорожних наборів відбувається щомісяця. Загалом протягом Акції буде розіграно 30 наборів. Кожен дорожний набір включає: портплед, несессер, парасоля, тревел кейс для документів та аксесуари для комфортного відпочинку.

Виплата грошового подарунка для преміальних карток Visa Ощадбанку, які відкрито до рахунку в гривні, відбудеться одноразово за результатами всієї Акції в термін до 31.10.2017.

Акція "сюрприз до Безвіз!" є ще однією перевагою преміальних карток Visa Ощадбанку, у тому числі для оплати покупок за кордоном.
Детальні умови акції - в офіційних правилах

офіційні правила

Оформіть преміальну картку Visa Gold, Visa Platinum, Visa Infinite в Ощадбанку, вигравайте дорожний набір для мандрівок та переконайтесь у перевагах покупок за кордоном з преміальною карткою Visa Ощадбанку.

другие предложения