Гарантовані подарунки для користувачів платіжних карток Mastercard від Ощадбанку – акція «Коло сюрпризів» у програмі Mastercard Більше

Акцію завершено. Ви можете ознайомитись зі списком актуальних акцій на цій сторінці

Ніколи не вигравали в акції? Забудьте!

Iphone 7, сертифікати в Сільпо та Multiplex, додаткові бали – це гарантовані подарунки для всіх учасників акції «Коло сюрпризів» у програмі Mastercard Більше!

Для участі в акції достатньо обміняти 10 балів в інтернет-каталогу програми Mastercard Більше на сайті bilshe.mastercard.ua на можливість здійснити оберт кола та дізнатись, що саме ви виграли! Більша кількість обертів кола – більше подарунків!

Здійснити реєстрацію будь-якої платіжної картки Mastercard від Ощадбанку в програмі Mastercard Більше можна на сайті bilshe.mastercard.ua

Акція триває з 26 червня по 20 серпня 2017 року.

Детальні умови акції – на сайті bilshe.mastercard.ua

FB_baner.png

Офіційні Правила Акції_Mastercard_Більше_КОЛО СЮРПРИЗІВ.pdf

Нагадуємо, що кожен користувач платіжної картки Mastercard від Ощадбанку може стати учасником програми Mastercard Більше. Для цього необхідно зареєструватись на сайті bilshe.mastercard.ua. За успішну реєстрацію новому учаснику нараховується 10 балів, які можна обміняти на заохочення з каталогу, в тому числі на можливість взяти участь в акції «Коло сюрпризів». Учасникам програми нараховується 1 бал за кожну покупку від 50 грн. або оплату проїзду карткою Mastercard, наприклад, у київському метро. Накопичені бали можна обміняти на знижки та спеціальні пропозиції від партерів з каталогу bilshe.mastercard.ua.

Оплачуйте покупки платіжними картками Mastercard Ощадбанку та гарантовано отримуйте більше!

другие предложения