Вітаємо переможця 10-го етапу акції «Телевізор у подарунок»!

Розіграно останній – десятий телевізор серед користувачів пенсійних карток Mastercard від Ощадбанку – учасників ексклюзивної акції «Телевізор у подарунок»!

Вітаємо Василя Миколайовича Корнійчука з міста Черкаси!

Василь Миколайович регулярно використовує свою пенсійну картку для оплати покупок. Вигравши новий FullHD телевізор, він ще раз переконався, що оплачувати покупки платіжною карткою не лише зручно, а й вигідно!

Нагадуємо, що з 1 березня по 10 червня 2017 року для користувачів пенсійних карток Mastercard від Ощадбанку діяла ексклюзивна акція, за умовами якої кожна покупка на суму від 100 грн, оплачена пенсійною карткою, брала участь у розіграші десяти FullHD телевізорів.

Вітаємо всіх наших переможців:

Миколу Миколайовича Нарадового з Гайворона Кіровоградської області, Людмилу Миколаївну Соколову з Одеси, Павла Івановича Ковальчука, Наталю Іванівну Островську та Галину Василівну Колеснікову з Києва, Анастасію Юріївну Лобанову зі Львова, Сергія Гордійовича  Войтовича з Овруча Житомирської області, Ігоря Вікторовича Каминіна з міста Курахове Донецької області, Майю Іванівну Велику з смт Казанка Миколаївської області та Василя Миколайовича Корнійчука з Черкас!

Рисунок1.png

Попереду ще багато сюрпризів та подарунків для користувачів платіжних карток від Ощадбанку. Тож частіше оплачуйте покупки картками та особисто переконайтесь, що це дійсно вигідно та зручно!

Дізнайтесь більше про нові акції для платіжних карток Ощадбанку!

другие предложения