Сенсаційна акція «Просто співай!» - хвиля сюрпризів для користувачів миттєвих карток Visa Prepaid від Ощадбанку

В Україні незабаром розпочнеться наймасштабніша музична подія року – Євробачення-2017, тож для всіх меломанів станеться справжнє свято музики та веселощів!

Ощадбанк підготував сюрпризи для кожного – отримай картку Visa Prepaid лімітованої серії з ексклюзивним дизайном Євробачення-2017 без документів та очікування!

Встигни отримати свою Visa Prepaid, адже кількість карток обмежено.

Окрім того, для користувачів карток Visa Prepaid від Ощадбанку з 25 квітня по 30 вересня 2017 року діє ексклюзивна акція із розіграшем подарунків – «Просто співай!»

Для участі в акції зареєструйте картку на сайті promo.oschadbank.ua та оберіть бажаний подарунок із запропонованих позицій.

Після реєстрації кожна покупка, незалежно від суми, оплачена Visa Perepaid у торгово-сервісних мережах України, у тому числі в Інтернеті, автоматично приймає участь у розіграші призів. Картка оснащена безконтактним чип-модулем, тож здійснити оплату можна в один дотик, - чим більше покупок тим більше шансів на виграш!

Кожні десять днів визначається по десять переможців, які виграють цінні подарунки. Намистини в сріблі та портативні зарядні пристрої з символікою Євробачення-2017 розігруються до кінця червня, а з липня – нові подарунки!

Окрім того, щомісяця, серед учасників акції розігруються головні подарунки –інноваційний NFC-сюрприз, аналогів якому в Україні не має!

Цікаво? Тож, поспішайте за своєю карткою Visa Prepaid у відділення Ощадбанку* або замовляйте її прямо зараз на сайті promo.oschadbank.ua та отримайте доставку за зручною адресою, не витрачаючи час на відвідування відділення.

SingSong_750x267[6].jpg

Акція «Просто співай» діє з 25.04. 2017 по 30.09.2017 року

Деталі Акції у офіційних правилах

Тарифи для карток Visa Prepaid від Ощадбанку

Покупки з карткою Visa Prepaid від Ощадбанку – це хвиля сюрпризів та подарунків! Не витрачай час на документи та оформлення картки, замовляй її на сайті або придбай у відділенні Ощадбанку та зустрічай музичне свято разом із усією країною!

другие предложения